Mládežnické výběry OFS Blansko U12 a U13 ovládly turnaj ve Znojmě

Mládežnické fotbalové výběry OFS Blansko se na venkovním turnaji ve Znojmě prezentovaly výbornými výkony. Talentovaní hráči z našeho okresu herně i výsledkově dominovali a to v kategorii U12 (ročníky 2004) i v U13 (ročníky 2003).

Turnaj se uskutečnil v úterý 6.10. na hlavním stadionu druholigového 1.SC Znojmo. Fotbalový stánek Znojma prošel v minulých letech rekonstrukcí. Talentovaní fotbalisti z našeho regionu si mohli užít vynikajícího zázemí stadionu a mimořádně kvalitního trávníku. Pořadatelům turnaje se podařilo pro účastníky výběrů zajistit besedu s fotbalisty A mužstva 1.SC Znojmo, kteří je nechali nahlédnout pod pokličku profesionálního fotbalu.

Týmy U12 pod vedením trenérské dvojice Marek Čejka - Leoš Farník a U13 s trenérem Vladanem Horákem se proti MěFS Brno, OFS Vyškov a OFS Znojmo prosadily herně i výsledkově a z prvního místa postoupily do jarního velkého finále.

"Cítil jsem, že všichni kluci reprezentující okres Blansko se na turnaj těší. Přenesli jsme to i na hřiště a ve všech utkáních jsme předvedli naprosto uvolněné výkony. Hráči ve hře výborně reagovali, na vysoké úrovni byla naše individuální činnost." těšilo Vladana Horáka.

Okresu Blansko pomohli kvalitními individuálními výkony i zástupci žákovského týmu ŽIJEME HROU Vilém Navrátil, Filip Dočekal, Jan Bláha a Matouš Chmelíček. Na střídavý start u nás působí Tomáš Toman a Lubomír Stejskal, kmenoví hráči Drnovic. Děkujeme za vzornou reprezentaci!

Kompletní výsledky meziokresního turnaje i s fotogalerií naleznete na úvodní straně OFS Znojmo:

Posledních 30 dnů: 987 | Posledních 7 dnů: 209 | Poslední den: 19