FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Namotivovaný zápas na domácí půdě

Ve druhém kole MSDŽ skupiny „D“ jsme hostily na domácí půdě celek Lokomotiva Brno Horní Heršpice „C“.

Již při rozcvičování jsme získaly respekt z brněnského týmu sestaveného z mladých hráček, který v úvodních minutách ukázal nejen svoje technické dovednosti, ale i psychickou připravenost.

Po úvodním hvizdu rozhodčí jsme byly nedostatečně koncentrovány a soupeř této příležitosti využil a dostal se do gólové příležitosti, kterou se naše obrana snažila odvrátit, ale bohužel z toho byl vlastní gól. Po nepříliš zdařilém začátku, jsme se snažily hrát kombinační fotbal. I přesto, že jsme stále byly pod mírným tlakem, naše přední řady se dostávaly do gólových šancí. Ty bohužel končily jen nastřelením tyčky a nezdařilými úniky Báry Čechové.

O poločasové přestávce jsme dostaly cenné rady od trenéra Ondry Ducháčka a šly jsme do druhé poloviny zápasu s úmysly stav změnit v náš prospěch. Ze standartní situace, kterou rozehrávala Sokolová téměř z poloviny hřiště, pro nás svitla naděje v 63. minutě, kdy míč s kapkou štěstí spadl do brány. S vyrovnávacím gólem přišla nejen úleva, ale i mnohem větší odhodlání zápas vyhrát. Sice jsme se stejně jako soupeř dostaly do dalších šancí, náš tým ale fyzicky odpadl. Zbývající minuty už diváci do konce poločasu neměli možnost spatřit gól. Zápas tedy skončil remízou 1:1.

Další zápas nás hostí zajímavý a nelehký soupeř, a to Kotvrdovice, se kterým jsme remizovaly v přípravném utkání 1:1.

FK Kunštát x  Lokomotiva Brno Horní Heršpice „C“ 1:1 (0:1)

Branky: Vlachová (vlastní) , Sokolová

Sestava: Kolářová, Vlachová, Sokolová, Staňková, Rotroeklová P., Rotroeklová B. (Loukotová), Horáková, Braunšlegerová (Trubáková), Navrátilová, Čechová, Popelková