Ženy na domácí půdě porazily Okříšky

V 8. kole jsme na domácí půdě hostily celek Sk Huhtamaki Okříšky.

Po nepříliš vydařeném utkání z minulého týdne jsme si na domácím hřišti chtěly napravit reputaci. Do utkání jsme vstoupily aktivně a předvedly jsme se i po herní stránce.

Ve 12. minutě, si z levé strany naběhla Navrátilová a po přesném centru od Horákové nás poslala do vedení. I nadále jsme byly aktivním týmem a po odraženém balónu hostujícího týmu si nachystala míč Horáková a nechytatelně ho poslala do brány. Náš tým si tak během 30 minut vypracoval dvoubrankové vedení. Před koncem prvního poločasu, kdy se Staňková snažila míč zakončit, byla v pokutovém území faulovaná hostující hráčkou a v zápětí penaltu proměnila Sokolová. První poločas tak skončil 3:0.

Ve druhém poločase naše nasazení upadalo a hráčky Okříšek se nevzdávaly. Dostávaly se častěji do útočné fáze a v 52. minutě se prosadila Dohnalová. 3:1. Náš tým ke konci utkání těžil spíše z pokutových kopů. Po přetaženém rohu od Sokolové hlavou umístila balón k tyči Vlachová. V 84. minutě hosté útočily z pravé strany, naše obrana nedokázala míč odstranit do zámezí a Bastlová upravila výsledek na konečných 4:2.