A tým vysoko deklasoval Miroslav

A tým v domácím prostředí předvedl gólovou smršť a vysoko deklasoval Miroslav.

Hráči FK Kunštát předvedli v domácím prostředí velmi rychlý a atraktivní fotbal. Již v průběhu prvního poločasu si náš tým zaslouženě vypracoval tříbrankový náskok. Ani po změně stran nás neopustila chuť a aktivita. Po krásných akcích jsme přidali další branky a odměnili fanoušky, kteří nás přišli podpořit i v jarmarečním odpoledni.

O našem kolektivním a součinném výkonu vypovídá i rozložení gólů mezi více hráčů.

FK Kunštát - FC Miroslav 7:1 (3:0)

FK Kunštát: Ivo Loukota, Tomáš Prudil, Tomáš Gracias, Ondřej Ducháček, Tomáš Adámek (67. Pavel Doležel), Martin Haničinec, Jiří Vorlický (75. Martin Blažek), Marek Štencl (67. David Bednář), Antonín Preč, Pavel Blaha, Vítězslav Boček (70. Tomáš Záboj).

Branky Kunštátu: 13. Martin Haničinec , 20. Tomáš Adámek , 27. Jiří Vorlický , 56. Jiří Vorlický , 67. Martin Haničinec , 75. Antonín Preč , 79. Pavel Doležel

Posledních 30 dnů: 987 | Posledních 7 dnů: 209 | Poslední den: 19