Vstup do podzimní části přinesl tři body

V neděli 6. 9. 2015 jsme se k prvnímu zápasu nové sezóny vypravily do moravské metropole. V moravskoslezské divizi žen skupiny „C“ nás čekal nováček této soutěže, a to tým TJ Tatran Kohoutovice.

Do zápasu jsme vstoupily s chutí a s úmyslem hrát dobrý fotbal. To se nám v první polovině zápasu dařilo, dokázaly jsme se držet na půlce soupeře a kombinovat. Zejména přesné centry ze střední zálohy zaměstnávaly Navrátilovou, která svými střelami nedokázala prostřelit domácí brankářku. Ani samotný únik Trubákové nás do vedení neposlal. Bohužel tyto neproměněné šance nás mrzely. Do kabin jsme tak odcházely za bezbrankového stavu a doufaly, že v druhém poločase budeme mít v koncovce více štěstí.

Druhý poločas však podle našich představ nebyl. Domácí hráčky posílily ofenzivu a tlačily se k naší bráně, avšak také se prosadit nedokázaly. Docházely nám síly a potřebovaly jsme udělat změny v sestavě, ale naše lavička zela prázdnotou, z důvodů chybějících hráček základní sestavy. Štěstí se na nás usmálo v 78. minutě, kdy po centru Sokolové ukázala svoji silnou levačku Horáková a nemýlila se. Posledních dvanáct minut zápasu bylo vyrovnaných a přesnými nahrávkami se ve svém jubilejním zápase představila i Loukotová. Pod záštitou asistenta trenéra jsme tak domů dovezly tři body.

FK Kunštát – TJ Tatran Kohoutovice 1:0 (0:0)

Posledních 30 dnů: 987 | Posledních 7 dnů: 209 | Poslední den: 19