Týmy ŽH: dohrávky mladších a starších žáků s Boskovicemi

V úterý byly v Kunštátě na programu dohrávky mistrovských utkání mladších a starších žáků ŽIJEME HROU s Boskovicemi.

Mladší žáci:

ŽIJEME HROU - FC Boskovice 6:1 (2:1)

Branky ŽH: 5., 6., 48., Slavíček Jakub, 40. Beneš Roman, 50. Kopecký Lukáš, Žila Filip

Mladší žáci odehráli utkání s Boskovicemi s velkou chutí. V zápase jsme se mohli opřít o individuální výkony Jakuba Slavíčka a Matouše Chmelíčka. Těší nás i to, že v naší základní sestavě nastoupilo hned několik hráčů, kteří minulou sezónu působili v kategorii starších přípravek. Byť se tito kluci teprve seznamují s krajskou soutěží, v průběhu prvních kol ukázali ochotu a chuť se zlepšovat.

Starší žáci:

ŽIJEME HROU - FC Boskovice 1:6 (1:3)

Branka ŽH: 20. Motyčka Miroslav

Úvodní dvacetiminutovku utkání s Boskovicemi odehráli starší žáci výborně. Naše hra byla živelná a každý jednotlivec velmi aktivní. Z několika slibných šancí se nám prosadit nepodařilo a do vedení šli hosté. Srovnání zařídil ve 20. minutě gólem z voleje Míra Motyčka. Boskovice se do poločasu po gólech Ondry Rottenberga a Honzy Havelky dostaly do vedení 3:1. Do druhé půle jsme vstoupili odhodlaně, změnili jsme rozestavení a chtěli hrát na větší riziko. Bohužel v důležitých momentech hry jsme přestali reagovat, neřešili herní situace a ztratili souvislosti. Boskovice toho okamžitě využily a po individuálních akcích Honzy Havelky, který vše excelentně režíroval, nám přidaly další branky.

Trochu netradičně jsme si utkání společně s hráči vyhodnotili bezprostředně po skončení. Domnívám se, že k sobě kluci byli až příliš sebekritičtí, z naší strany tam byly velmi dobré pasáže. I přes výsledkový neúspěch je zřetelně viditelný progres v individuální činnosti všech hráčů. Shodli jsme se, že velký vliv na naše rozhodování ve druhém poločase mělo aktuální skóre. Ani výsledkově nepovedené utkání nemění nic na ochotě kluků dál na sobě pracovat.

Počet návštěv: 270999
Posledních 30 dnů: 987 | Posledních 7 dnů: 209 | Poslední den: 19