Zakončená mládežnických týmů.

Sobota 27.6. patřila v Kunštátě dětem. A to doslova! Na fotbalovém hřišti se konala jedna zakončená za druhou.

Celý program odstartovaly kategorie starších a mladších žáků ŽIJEME HROU. A hrál se tradiční turnaj, kde se mezi sebou postupně utkaly týmy tvořené z hráčů, rodičů a trenérů (nutno dodat, že jak kluci rostou, čím dál méně chtějí svým rodičům a trenérům půjčit míč…:-)

V závěru zakončené jsme se krátce ohlédnuli za první sezónou v krajské soutěži, která byla pro naše týmy velmi úspěšná. Poděkovali jsme a předali dres a míč na památku hlavnímu trenérovi Aleši Odehnalovi. S předstihem avizoval, že trenérskou činnost u kategorie starších žáků jarem zakončí. Aleš po celou dobu pracoval na 120 procent, fotbalově posunul dopředu celou skupinu i jednotlivé hráče. ALEŠI, ZA VŠECHNO CO JSI PRO NÁS UDĚLAL, TI PATŘÍ VELKÉ DÍKY!

Přípravky FK Kunštát si dopoledne zpestřily závěrečnými turnaji v Lysicích a Svitávce. Starší přípravce se ve Svitávce turnaj podařilo vyhrát, a tak se děti společně s trenérem Mírou Motyčkou vyfotili a následovalo populární pití limonády z poháru pro vítěze. Poté se hrál fotbalék RODIČE vs. DĚTI.

V 16.00 se sešly děti z mladších přípravek a fotbalové školičky. Skupina nejmenších si zakončenou zpestřila nejenom fotbálkem proti rodičům, ale i opékáním špekáčků . Hlavní trenér Miloš Šmerda nachystal spoustu zábavných her, které si děti společně se svými rodiči užily.

Touto cestou děkujeme správci Petru Loukotovi za zajištění kompletního občerstvení. Františku a Gabči Tenorovým děkujeme za dodání výborných koláčků a paní Chmelíčkové za koš jahod.

V průběhu celého dne se na zakončené prostřídalo okolo 80 dětí a rozloučit se přišel i stejný počet rodičů. Sezóna 2014/2015 již patří minulosti. Všem rodičům a prarodičům děkujeme za podporu! Dětem přejeme prázdniny plné krásných zážitků!

Posledních 30 dnů: 978 | Posledních 7 dnů: 225 | Poslední den: 21