Turnaj ŽIJEME HROU 2015 v Boskovicích

Ve dnech 12. - 14. června se v Boskovicích uskutečnil 5. ročník mezinárodního turnaje ŽIJEME HROU pro kategorie U6, U7, U8 a U13.

Ve všech věkových skupinách měly zastoupení i týmy ŽIJEME HROU z našeho regionu. V pátek byl rozehrán třídenní turnaj kategorií U13, zde byly týmy rozděleny do skupin ELITE a TOP. V sobotu na kruhových a obdélníkových hřištích odehrály svá utkání děti ve věku 6, 7 a 8 let.

Speciálním hostem turnaje byl FC Fulham, který nastoupil ve skupině ELITE. Inspirující bylo profesionální, ale přitom pokorné chování všech hráčů a realizačního týmu londýnského klubu.

Ve skupině ELITE se z konečného vítězství radovali fotbalisti Zbrojovky Brno, ve skupině TOP vyhrála AC Sparta Praha.

„Touto cestou bych chtěl poděkovat všem rodičům. Svojí přítomností nám vyjádřili obrovskou podporu. Turnaj jsme si maximálně užili. Zahrát si proti Spartě Praha, Slavii Praha, Zbrojovce Brno a dalším špičkovým českým a zahraničním týmům byl pro naše kluky neopakovatelný zážitek,“ popsal trenér Vladan Horák.

Atmosféra po celou dobu turnaje byla skvělá. Všichni lidé, kteří se jakýmkoliv způsobem zapojili, pomohli vytvořit hodnoty, díky kterým je projekt ŽIJEME HROU unikátní.

Speciální poděkování za přípravu turnaje míří k hlavním organizátorům Aleši Odehnalovi a Jiřímu Vorlickému.

Posledních 30 dnů: 987 | Posledních 7 dnů: 209 | Poslední den: 19