Týmy ŽH: cíle pro závěrečná utkání? Hru si maximálně užít.

Sezóna žákovských týmů se blíží ke konci a to naše hráče trošku mrzí... Jaké jsou cíle starších a mladších žáků v závěrečných utkáních? Hru si maximálně užít a to se vším co přinese.

starší žáci:

FC Bučovice - ŽIJEME HROU 0:1 (0:0)

Branka: Sedláček Filip

Sestava: Vach, Kříž, Pokorný, Konečný J., Vítek, Odehnal, Beránek, Kleveta J., Kleveta L., Konopáč, Petrželka, Konečný K., Sedláček, Motyčka, Prudil.

Na hřišti Bučovic předvedli starší žáci výborný výkon. Fyzicky vyspělému soupeři jsme se dokázali vyrovnat v důrazu, prosadit se fotbalovostí a skvělou organizací hry. Z mnoha šancí, které jsme si vypracovali se ujala střela Filipa Sedláčka. Zasloužené vítězství barev ŽIJEME HROU.

mladší žáci:

FC Bučovice - ŽIJEME HROU 0:12

Sestava: Staněk, Bělehrádek, Chmelíček, Slavíček, Toman, Stejskal, Novotný, Bláha, Janků, Kleveta L., Kleveta J., Dočekal, Štěrba.

Branky: Bělehrádek 2, Dočekal 2, Kleveta Lukáš 2, Bláha, Janků, Novotný, Kleveta Jaromír, Stejskal, Toman.

Mladší žáci se v Bučovicích prezentovali nápaditým fotbalem, kterému nechyběly krásné branky. Naši hru potleskem neocenili pouze rodiče, ale i příznivci domácího klubu a toho si vážíme...

Posledních 30 dnů: 978 | Posledních 7 dnů: 225 | Poslední den: 21