Juniorka nestačila na Vilémovice

Juniorka Kunštátu v domácím prostředí předvedla velmi solidní výkon. Na lídra soutěže to ale nestačilo.

Vilémovice hrály od osmé minuty v deseti. Hostující brankář ve vyložené šanci Stehlíka zahrál rukou mimo pokutové území a musel předčasně pod sprchy. V té době již hosté vedli 0:1. Hra Vilémovic momentálně stojí na trojlístku Vorlický, Maroši, Pernica. Ve čtyřicáté minutě se po nedůslednosti v naší obraně dostal k míči v současnosti nejlepší hráč okresního přeboru Jiří Vorlický a zvýšil na 0:2 pro hosty.

Naše juniorka sehrála druhý poločas sympaticky. Z územní převahy se po centru Vlasáka dostal ke gólovému zakončení Pavel Doležel a snížil na rozdíl jediné branky. 2:1. V 65. minutě jsme byli blízko vyrovnání. Marek Niessner v samostatném úniku ale brankáře nepřekonal. Hosté o svém vítězství rozhodli v 75. minutě, kdy se trefili potřetí.

Proti lídru okresního přeboru jsme podali velmi dobrý výkon. O výsledku rozhodla lepší produktivita hostů.

FK Kunštát "B" - Vilémovice 1:3 (0:2)

Branka: 55. Doležel

Sestava: Trávníček, Vichta, Loukota O., Zámek, Adámek (75. Boček), Záboj, Ducháček, Vlasák, Doležel (62. Bednář D.), Niessner (70. Chloupek), Stehlík.

Počet návštěv: 271020
Posledních 30 dnů: 978 | Posledních 7 dnů: 225 | Poslední den: 21