Výběr OFS Blansko U12 vítězem meziokresního finále JmKFS

Hráči výběru OFS Blansko U12 včera zvítězili ve finále meziokresní soutěže JmKFS. Žáci U13 se s výběry rozloučila bronzovou medailí. K úspěchu velkou měrou pomohli hráči z regionálního projektu ŽIJEME HROU.

Finálový turnaj hostila brněnská Sparta. Blanenské výběry U13 i U12 se na podzim v Miroslavi kvalifikovali do "velkého finále". Hráči ročníku 2002 (U13) se tímto turnajem loučili s výběry a po vítězství nad OFS Vyškov, prohře s OFS Hodonín a remíze s OFS Brno-Město to bylo loučení bronzové.

Hráči ročníku 2002 (U12) ve velkém finále mezi okresy Vyškov, Hodonín a Brno-Město nenašli přemožitele a radovali se z celkového vítězství v turnaji. Nejlepším střelcem byl s pěti brankami vyhlášen kunštátský Radek Janků.

"Kluci z kategorie U12 ve všech utkáních na hřišti herně dominovali a turnaj vyhráli zaslouženě. Prokázali vysokou individuální vyspělost a skvěle mezi sebou spolupracovali", těšilo trenéra výběrů OFS Blansko Vladana Horáka.

Podle neoficiálních informací by se výběr OFS Blansko U12 měl 12. a 13. května zúčastnit Moravského finále v Hluku u Uherského Hradiště.

Z regionálního týmu ŽIJEME HROU okres Blansko reprezentovali

Ročníky 2002 (U13): Lukáš Staněk, Tomáš Bělehrádek, Tomáš Novotný, Lukáš Kleveta, Filip Sedláček

Ročníky 2003 (U12): Radek Janků, Jan Bláha, Matouš Chmelíček, Lubomír Stejskal, Tomáš Toman

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci našeho klubu a projektu.

Kompletní výsledky U13

OFS Blansko - OFS Vyškov 1:0, branka: Janíček