FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Žákovské týmy se představily na hřišti v Kunštátě

Žákovské týmy se o víkendu poprvé na jaře představily v Kunštátě. Soupeřem našim starším i mladším žákům byly Medlánky, které v těchto kategoriích produkují kvalitní fotbal.

Starší žáci:

ŽIJEME HROU - FC Medlánky 1:2 (1:1)

Branka: Konopáč

Nastoupili: Vach, Jančík, Vítek, Baláč, Prudil, Odehnal, Pokorný, Konopáč, Konečný J., Konečný K., Motyčka, Petrželka, Kleveta L., Kleveta J. Sedláček.

Utkání starších žáků mělo vysokou úroveň. Náš tým začal aktivně a v 8. minutě jsme se dostali do vedení brankou Libora Konopáče. 1:0. Hosté z Medlánek měli do poločasu více ze hry a zaslouženě vyrovnali. 1:1.

Druhý poločas jsme podali velice dobrý výkon. Naši hráči rychle kombinovali, měli jsme dobrý pohyb i výběr místa. Bohužel to nejdůležitější chybělo, stejně jako minulý týden se nám ani ze souvisle vytvořeného tlaku nepodařilo vstřelit branku. A podobně jako před týdnem v Rousínově rozhodla o těsném vítězství Medlánek dalekonosná střela, pokus hostujícího hráče z pětadvaceti metrů skončil v naší síti.

V úvodních dvou kolech byl herní projev týmu dobrý, bohužel střelecky se zatím hledáme.

Mladší žáci:

ŽIJEME HROU - FC Medlánky 3:2 (1:0)

Branky: Kleveta Jaromír, Janků, Novotný

Nasoupili: Staněk, Bělehrádek, Kleveta L., Chmelíček, Janků, Blaha, Sedláček, Dočekal, Novotný, Kleveta J., Gryc, Toman, Stejskal.

Díky vynikajícímu nasazení hráčů obou týmů měl zápas od začátku až do poslední minuty vysoké tempo. Naši kluci zaslouží pochvalu, všichni měli velkou snahu tvořit hru a při držení míče útočili ve velkém počtu. Ne všechno nám tentokrát vyšlo. Nevypracovali jsme si mnoho vyložených šancí, ale zato byli produktivní. Medlánky na vlastní polovině působily organizovaně. Byly houževnatým soupeřem, který hrál s chutí a několikrát v průběhu zápasu přepnul do rychlého protiútoku. Při hostujících šancích nás skvělými zákroky podržel Luky Staněk. Trenér Medlánek Marek Záboj své svěřence připravil po taktické stránce výborně. Pro naše hráče ideální utkání směrem k dalšímu výkonnostnímu růstu.