Mějme čistý Kunštát i za účasti našich barev

Ukliďme Česko… aneb Mějme čistý Kunštát. Celorepubliková akce, do které se v letošním roce zapojilo i naše město, byla zaměřena na úklid odpadků ve vybraných lokalitách Kunštátu.

To vše za účasti fotbalistů, fotbalistek, rodičů dětí a fanoušků FK Kunštát. Společně s členy tenisového klubu jsme uklízeli oblast okolo fotbalového hřiště, tenisových kurtů a školy. Naší početné skupině se podařilo v sobotu dopoledne posbírat na těchto místech velké množství odpadků.

Z Kunštátu se do akce zapojilo celkem 132 obyvatel, členové FK Kunštát tvořili 1/4 (11 dětí do 15 let, 23 dospělých, celkem 34 účastníků).  Akce byla dobrovolná a bez nároku na odměnu. Motivací pro náš sportovní klub byl pocit, že podobnými činy můžeme přispívat ke zdravější společnosti.

Děkujeme radě Města Kunštát a všem organizátorům za materiální vybavení, bez kterého bychom se při úklidu neobešli. Příští rok do toho půjdeme znovu!

Více fotografií na facebooku FK Kunštát

Posledních 30 dnů: 1024 | Posledních 7 dnů: 222 | Poslední den: 18