Fotbalisti a fotbalistky se v sobotu zapojí do akce "Ukliďme Česko"

V sobotu dopoledne se uskuteční i za účasti fotbalistů a fotbalistek našeho klubu akce "Ukliďme Česko aneb mějme čistý Kunštát".

"V sobotu se uskuteční akce MĚJME ČISTÝ KUNŠTÁT - pořádá město . Vzhledem k tomu , že je také našim sponzorem a my jsme přece kunštátští hráči, chci Vás požádat o účast na této akci. Sraz bude v 9:00 hodin. Akce se mohou zúčastnit všichni od těch nejmenších až po ty dospělé. Předpokládá se , že uklidíme i prostory okolo škvárového hřiště a našeho areálu. Všichni účastníci obdrží malé občerstvení.Děkuji Vám za pochopení a pomoc", uvádí předseda FK Kunštát pan František Tenora.

Harmonogram akce:
Pátek 17. 4. 2015 – koordinační tým akce přidělí jednotlivým skupinám lokality ve městě.
Sobota 18. 4. 2015 9:00  - na dvoře Městského úřadu prezence vedoucích zájmových složek a jednotlivců/dobrovolníků, kterým bude také přiřazena lokalita pro úklid
9:10  - seznámení vedoucích a jednotlivců s bezpečnostními pravidly při sběru a nakládání s odpady
9:15 - výdej materiálních pomůcek pro zúčastněné (pytle, rukavice); následně přesun na určenou lokalitu
od 10:00 průběžný svoz odpadků prostřednictvím pracovníků technické čety města
12:00 do 13:00 předběžný konec akce, pro všechny zúčastněné bude připraveno malé občerstvení
Pomozte i vy zkrášlit NAŠE město Kunštát.

Všichni účastníci se mohou hlásit trenérům jednotlivých kategorií nebo hlavnímu koordinátorovi za náš klub Vladanu Horákovi.

Posledních 30 dnů: 1024 | Posledních 7 dnů: 222 | Poslední den: 18