Děvčata uspěla na půdě Okříšek

K prvnímu mistrovskému zápasu Moravskoslezské divize žen skupiny "D" jsme zajížděli k týmu ze spodních míst tabulky.

Od začátku zápasu jsme jasně věděli, že nám Okříšky nic zadarmo nedají. Výsledek z podzimu, kdy nás doma potrápili, tomu napovídal. V prvních minutách utkání bych to ani fotbalem nenazval, jak my, tak i soupeř hodně tápal v kombinaci, v přesné přihrávce a hlavně v průniku do vápna soupeře. Naštěstí se děvčata včas probrala a zápas dostal jiné obrátky. Kraje zálohy, hlavně Lucka Ferugová, dávaly hráčkám Okříšek tvrdý trénink v soubojích jeden na jednoho a zvládly si s přehledem obejít i tři hráčky po sobě. Prvního gólu jsme se dočkali až v 32. minutě utkání, kdy Pája Hlaváčková dostala pěknou přihrávku do volného prostoru a únikem obraně nás přesnou střelou k tyči poslala do vedení. Po pěti minutách se nejlépe ve vápně po skrumáži zorientovala Bára Popelková a dělovkou z míst kolem penalty zavěsila na 2:0. Ve 40. minutě navýšila stav utkání na 3:0 Lucka Ferugová, která mířila z úhlu přesně mezi tyč a stojící brankařku hostujícího celku. První půle zápasu nabídla hodně střeleckých pokusů našeho celku, ale většina šla mimo nebo je šikovná gólmanka domácího celku zneškodnila.

V druhé půli jsme byli nedůslední v osobních soubojích, holky hodně rychle ztrácely míče. Naštěstí všechny protiútoky domácích hasila naše obrana. V 57. minutě dostala Pája Hlaváčková další přesnou přihrávku za obranu, s kterou si poradila a navýšila vedení na 4:0. Holky s Okříšek však nic nevzdávaly a pohrozily rychlím brejkem, který bravurně vychytala Soňa Vlachová a zažehnala tak jednu z mála akcí, které se domácímu celku podařilo vyprodukovat. V 89. minutě krásnou střelou z hranice velkého vápna zavěsila na konečných 5:0 svým druhým gólem v utkání Lucka Ferugová a stanovila tak konečný výsledek.

Zveme vás na další utkání MSDŽ skupiny "D". V neděli 19.4.2015 od 13:00 hostíme na domácím hřišti celek Vrchoviny jako předzápas našeho "A" týmu.

SK Huhtamaki Okříšky x FK Kunštát 0:5 (0:3)
Branky: 2x Hlaváčková, 2x Ferugová, Popelková

Sestava: Vlachová, Sokolová, Braunšlegerová, Hubená, Staňková, Ferugová, Navrátilová, Horáková, Blahová (Řehořová), Popelková (Rotroeklová), Hlaváčková

Počet návštěv: 270917
Posledních 30 dnů: 1024 | Posledních 7 dnů: 222 | Poslední den: 18