B tým se o víkendu utkal s Drnovicemi

Na jarní část okresního přeboru se připravuje kunštátský B tým. V přípravě svěřenci Vlastimila Šmerdy již odehráli zápasy s Horním Újezdem a Doubravicí. O víkendu si na boskovickou umělku pozvali sousední Drnovice.

Zápas měl velmi dobrou úroveň. Hrálo se v tempu, oba týmy ho okořenily pěknými brankami. Úvodní půlhodina patřila naší juniorce a střelou z dálky to gólově vyjádřil Tomáš Záboj. Po té se hra vyrovnala. Do konce prvního poločasu přidaly oba týmy po jedné brance. Do druhé půle vstoupily lépe Drnovice, které většinu svých útočných akcí vedly přes Petra Crháka. Drnovičtí nejdříve nastřelili břevno a o chvíli později snížili na 2:2. Závěrečné minuty zápasu patřily kunštátským barvám. Nejdřív se po pěkné střele z voleje prosadil Tomáš Adámek a vítězství naší juniorky pečetil Filip Adamec.

Trenér Vlastimil Šmerda může být v dosavadním průběhu přípravy spokojen s přístupem hráčů. Ti v jednotlivých zápasech ukázali, že mají chuť do hry a přidali i potřebné nasazení. Většina fotbalistů se pravidelně účastní i společných treninkových jednotek s A týmem. Při náročnosti a kvalitě okresního přeboru pro naši juniorku jenom dobře. Další utkání odehraje B tým ve Svitavách 22. března s Vranovou od 10.00.

FK Kunštát - Sokol Drnovice 4:2 (2:1)

Branky: 10. Záboj, 35. a 70. Adámek, 85. Adamec

Nastoupili: Holík, Trávníček, Blažek, Vichta, Loukota O., Zámek, Mihola, Šváb, Záboj, Adámek, Janča, Bednář D., Chloupek A., Šmerda, Mareček, Adamec.

Počet návštěv: 270980
Posledních 30 dnů: 989 | Posledních 7 dnů: 190 | Poslední den: 23