A tým v přípravě remizoval se Svratkou Brno

Do utkání se Svratkou jsme šli s konkrétním záměrem. Chtěli jsme hodně držet míč a vytvořit vysoké tempo. I přesto, že jsme první poločas vyhráli, tyto dva body se nám splnit nepodařilo.

Soupeř hrál výborně a naše snažení směrem do ofenzivy nám hodně ztížil organizovanou hrou. Všechny naše akce byly vedeny vždy do devíti pozorně bránících hráčů a my jsme si s tím nedokázali poradit. Nejvíc jsme ale bojovali sami se sebou. Místo toho, abychom po individuálních chybách a chybách v součinnosti nastavili hlavu směrem k nové činnosti, zůstali jsme frustrovaní a sami sebe dostali pod tlak.

Velký kus práce v útoku Svratky odvedl odchovanec kunštátského fotbalu Honza Navrátil. Celý zápas se neúnavně snažil prosadit proti početní přesile našich obránců a byl pro naši branku největším nebezpečím.

V prvním poločase jsme se prosadili hned třikrát. Dvakrát jsme využili soupeřovi špatné rozehrávky. Při třetí brance asistoval Filipu Adamcovi Marek Niessner z Velkých Opatovic, který se v utkání prezentoval velmi dobrým výkonem.

Druhý poločas jsme mnohem lépe pracovali s prostorem, což nám umožnilo větší držení míče. Mohli jsme přidat další branky. Několikrát jsme šli do přečíslení. Nadějné akce se nám ale gólově vyjádřit nepodařilo. Hráči Svratky ve druhém poločase vytěžili z minima maximum a v podstatě z jediné střely na branku, kterou vyslali v poslední minutě, vyrovnali na konečných 3:3.

FC Svratka Brno – FK Kunštát 3:3 (2:3)

Branky: 25. a 39. Adamec, 33. Haničinec

Nastoupili: Loukota I., Doležel, Hruška, Prudil, Blaha, Zeman, Preč, Haničinec, Boček, Adamec, Niessner, Stehlík, Loukota O.

Počet návštěv: 270980
Posledních 30 dnů: 989 | Posledních 7 dnů: 190 | Poslední den: 23