Žijeme pro radost.

V sobotu 27. prosince od 9.00 proběhne ve sportovní hale Kunštát dobročinný fotbalový turnaj.

FK Kunštát a ŽIJEME HROU pomůže naplnit sen třináctiletého Pavla Kolberta z Louky u Rozseče. Pavlík by si přál nové kolo. Jeho pohyb je po prodělané mozkové obrně omezený, kolo má speciální přídavná kolečka a je vyrobeno přesně na míru.

„Tímto turnajem chceme vyjádřit podporu člověku, který si to bezesporu zaslouží. Nebudeme vybírat žádné startovné. Všichni účastníci mohou na nákup Pavlíkova nového kola přispět libovolnou částkou. Finanční prostředky přibudou i z nadačního fondu ŽIJEME HROU,“ přibližuje hlavní organizátor Vladan Horák.

„Kde vznikla tato myšlenka? Už v průběhu podzimu po komunikaci s Tondou Prečem (hráčem FK Kunštát), který je strýcem Pavla,“ říká Vladan Horák.

V turnaji nastoupí současní i bývalí hráči Kunštátu, objeví se i další známé fotbalové osobnosti našeho regionu.

„Pavlík je strašně šikovný kluk, který díky podpoře svých nejbližších žije šťastný život. Zahrajeme si fotbal a zároveň můžeme udělat radost,“ zakončuje Horák.

Srdečně zveme všechny fanoušky. Přijďte vytvořit pohodovou atmosféru a podpořit dobrou věc!

Posledních 30 dnů: 1052 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 19