Návštěvní kniha

Reakce na příspěvek od FK Kunštát (10.2.2019 07:30)

FK Kunštát 17.2.2019 - 18:14

FK Kunstat B - Sokol Drnovice B 7:2 (2:1) Goly: Adamek 2, Bocek 2, Stanek, Kopecky, Bednar R. Nastoupili: Travnicek, Dvoracek, Prudil, Tenora M., Bednar D., Stanek, Komarek, Horak O., Bocek, Adamek, Prochazka, Kopecký.

FK Kunštát 17.2.2019 - 13:14

TRÉNINKOVÝ KEMP - muži A a B. V pátek a sobotu hráči našich mužských týmů absolvovali tréninkový kemp. Páteční tréninková jednotka proběhla na umělém trávníku v Boskovicích, v sobotu jsme navázali dvoufázovým tréninkem v domácích podmínkách. Těší nás přístup hráčů, na hřišti na sebe všichni byli nároční a tréninky měly potřebný drive. Mimo hřiště u společného oběda a večeře panovala pohodová atmosféra.

FK Kunštát - napsali o nás 11.2.2019 - 22:15

FK Kunštát 10.2.2019 - 07:30

TJ Svitavy - FK Kunštát 3:1(1:0). Branka Skoček. Za FK Kunštát nastoupili: Loukota, Bednář D., Gracias, Ducháček, Skoček, Hruška, Macko, Vorlický, Komárek, Blaha, Boček, Sedláček, Novotný, Hanák. V sobotu bylo ve Svitavách k vidění svižné utkání, ve kterém díky nasazení a chuti obou týmů nebylo hluché místo. V úvodním poločase si naši hráči zvykali na vysoké tempo. Fotbalisté Svitav prokázali svoje herní kvality, měli více ze hry a zaslouženě se v závěru prvního dějství ujali vedení. Druhý poločas ale převzali iniciativu kunštátští a soupeře středem hřiště začali přehrávat. Bohužel se nám výborně rozjeté akce nepodařilo gólově dotáhnout. A to na rozdíl od domácích, kteří z podobných akcí rozhodli o svém vítězství. Proti kvalitnímu soupeři z Krajského přeboru jsme i přes porážku podali výborný týmový výkon, který nás v zimní přípravě posune zase o kus dál. Negativem je zranění Dalibora Hanáka, který si přivodil zranění kotníku již při rozcvičení. Dalibor snad bude brzy v pořádku. Na podstatnou část utkání naskočili 16ti letí dorostenci Filip Sedláček a Tomáš Novotný. Na hřišti byli plnohodnotnými hráči a jejich výkony jsou pro nás velkým příslibem do budoucna. Poprvé v dresu Kunštátu nastoupil a náš tým posílí Jirka Vorlický ml. jehož přestup z Boskovic se v těchto dnech dolaďuje.

FK Kunštát 9.2.2019 - 07:58

Včerejší večerním utkání ve Svitavách přineslo vyrovnaný průběh a těsné vítězství našeho B týmu nad účastníkem 1.B třídy. TJ Sokol Kobeřice - FK Kunštát "B" 1:2 (1:1). Branky: Boček, Kopecký Za náš tým nastoupili: Trávníček, Horák Vls., Dvořáček, Prudil, Tenora M., Horák V., Bednář D., Staněk, Zámek, Boček, Bednář R., Horák O., Procházka, Blažek.

FK Kunštát 7.2.2019 - 20:42

A tým a B tým míří k přípravným zápasům do Svitav. Pátek 8.2. 20.00 ÚT Svitavy: TJ Sokol Kobeřice (1.B třída) - FK Kunštát "B". Sobota 9.2. 14.30 ÚT Svitavy: TJ Svitavy (Krajský přebor) - FK Kunštát "A".

FK Kunštát 3.2.2019 - 18:12

Příprava mužských týmů FK Kunštát v plném proudu Dnes naše áčko nastoupilo k úvodnímu přípravnému zápasu. Na umělém trávníku v Blansku proti domácímu staršímu dorostu U19 hrajícímu Moravskoslezskou ligu a po podzimu mu patří 5. místo. Soupeř byl podle očekávání velmi kvalitní. Zejména v prvním poločase výborně hrající kunštátský tým měl více ze hry a vypracoval si dvoubrankové vedení. Druhé dějství nabídlo vyrovnanou podívanou a padlo po jednom gólu na každé straně. V kunštátských barvách se hattrickem blýsknul Víťa Boček. Naopak velkou nepříjemností je pro nás dlouhodobější zranění našeho tvůrce hry Lojziče Zemana. Ten se zranil na jedné z lednových tréninkových jednotek a podstatnou část zimní přípravy nám bude chybět. Touto cestou přejeme Lojzovi rychlý návrat do naší sestavy. FK Blansko U19 - FK Kunštát 1:3 (0:2) Boček 3 Nastoupili: Loukota, Nečas, Španěl, Gracias, Skoček, Bednář, Macko, Staněk, Videman, Boček, Hanák, Komárek, Sedláček, Adámek. O dalším průběhu přípravy a zápasovém programu našich týmů vás budeme informovat

fofa 30.1.2019 - 10:12

V neděli se uskuteční první přípravné utkání mužů.Od 10:00 nastoupí naši hráči proti ligovým starším dorostencům Blanska .Následně sehraje svoje utkání také dorost , který vyzve mladší dorostence Blanska. Obě utkání se uskuteční na umělé trávě v Blansku a jste srdečně zváni.

Frantisek Tenora 8.11.2018 - 10:53

https://fotbal.idnes.cz/vladimir-kristyn-jihomoravsky-fotbalovy-svaz-flm-/fot_dsouteze.aspx?c=A181103_124919_fot_dsouteze_par Pro Ty co si chtějí ujasnit co se děje v jihomoravském a celostátním fotbale :

frances 28.10.2018 - 19:36

pro ..... ty jsi asi uzasnej odbornik pres fotbal,ale mohl jsi se nam predstavit a ne se schovavat za nekolik tecek ,kdyz tady nekoho kritizujes.aspon bychom vedeli kdo tomu tak rozumi.diky!

Další 1 2 3 ...95

Posledních 30 dnů: 1342 | Posledních 7 dnů: 414 | Poslední den: 73