Návštěvní kniha

FOFA 25.1.2020 - 19:53

Gratuluji všem oceněným z FK Kunštát a Žijeme hrou.Je to ocenění nejen píle a umu odměněných jedinců ,ale i práce všech ,kteří se rozvoji našich hráčů věnují a vytvářejí prostředí ,které umožňuje všestranný rozvoj všech našich členů.Já osobně si nesmírně vážím ocenění ,kterého se mně dostalo.Beru to nejen jako odměnu za moji dlouholetou práci ,ale především jako uznání pro FK Kunštát a ŽH .Děkuji Vám všem. Současně si ale všichni musíme uvědomit ,že nás tato ocenění zavazují k tomu ,abychom i nadále pracovali minimálně tak dobře jak doposud.

Sachez 25.1.2020 - 11:47

nabídka půjčky Potřebujete půjčku? Jste podnikatel? Jste ve finanční situaci obtížné nebo potřebujete finanční prostředky, abyste mohli začít svůj vlastní firma? nebo vyplatit své účty nebo zahájit dobrý obchod? Pokud ano, kontaktujte nás e-mailem na adrese (Sachez965@seznam.cz).

Další 1 2 3 ...98

Počet návštěv: 200171