FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Přehled víkendových utkání ŽIJEME HROU

Přehled víkendových utkání ŽIJEME HROU

Přehled víkendových utkání žákovských týmů ŽIJEME HROU.

Starší žáci

ŽIJEME HROU - Soběšice 1:1 (1:1)

Branky: Pokorný - Křenek

Sestava ŽH: Jančík, Pavel, Prudil, Motyčka, Kříž, Konopáč, Pavel, Beránek, Beneš, Žáček, Vítek, Petrželka, Pokorný, Konečný J., Konečný K.

Starší žáci ŽIJEME HROU odehráli náročné utkání. Družstvo Soběšic disponoval silově i dovednostně vyspělými fotbalisty. Ve 13. minutě se náš tým dostal do vedení po standardní situaci. Miloš Pokorný nachytal hostujícího brankáře tvrdou střelou na přední tyč. 1:0.
V dalších momentech převzali iniciativu hosté, výsledkem byla branka na 1:1 o kterou se postaral nejlepší hráč Soběšic Křenek.
Druhý poločas nabral na obrátkách. Oba týmy se pokoušely strhnout vítězství na svoji stranu. V naší brance se komplexním výkonem prezentoval Roman Jančík. Náš brankář kryl střely z blízka, skvěle zajišťoval naše obránce a měl jistou rozehrávku. V naší největší šanci se po pěkné individuální akci střelecky neprosadil Jakub Petrželka. 
V zajímavém utkání se body spravedlivě dělily. Utkání jsme tentokrát odehráli v Olešnici na skvěle připraveném trávníku. Tým starších žáků se zlepšuje krůček po krůčku. Ve vyšší soutěži získáváme cenné zkušenosti. Kluci do sebe dostávají důležité herní návyky a automatismy, které jim pomohou v dalším fotbalovém růstu.   


Mladší žáci

ŽIJEME HROU - Soběšice 5:1 (1:0)

Branky: Kleveta Jaromír 2, Novotný 2, Bláha - Svoboda

Sestava ŽH: Staněk, Kleveta L., Kleveta J., Janků, Gryc, Bělehrádek, Toman, Dočekal, Stejskal, Štěrba, Peša, Blaha, Novotný, Slavíček, Chmelíček.

Mladší žáci ŽH předvedenou hrou bavili rodiče, diváky, ale především sami sebe. Do utkání jsme nasadili větší počet hráčů a rovnoměrně střídali dvě sedmičky. Tempo hry častým střídáním neupadalo, spíš naopak. Po té, co si naši hráči v prvním poločasu vypracovali jednobrankový náskok, druhou půli se tlak podařilo vystupňovat a přidat další góly. ŽIJEME HROU předvedlo velmi uvolněný a uvědomělý výkon. Velkou chuť hrát a tvořit jsme dnes vyjádřili krásnými brankami. 

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 204900
Posledních 30 dnů: 1915 | Posledních 7 dnů: 277 | Poslední den: 25

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne