FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

A tým z krajského poháru vyřadila Bystrc

A tým z krajského poháru vyřadila Bystrc

V pohárovém utkání proti Bystrci se ukázalo, jak velký výkonnostní rozdíl je momentálně mezi týmy krajského přeboru a námi.

V úvodu jsme neproměnili velkou šanci, kdy hlavičkoval po centru Bočka na zadní tyči osamocený Luboš Chloupek. Poté začali dominovat hosté. Markantní rozdíl v rychlosti, technické zdatnosti a organizaci hry vyjádřila Bystrc do poločasu třemi brankami.

My jsme se soupeři bohužel nedokázali vyrovnat ani důrazem v osobních soubojích a ani chutí do hry. Po změně stran se hrál otevřený fotbal, se šancemi na obou stranách. Nejblíže měl ke vstřelení branky Pavel Doležel. V samostatném úniku jeho střela jen těsně minula branku. Pavel sice v minisouboji s bratrem Honzou hrajícím za Bystrc vyšel střelecky naprázdno, ale jeho výkon a pracovitost je pro náš fotbal velkým příslibem.  

V závěru alespoň korigoval výsledek po pěkné narážečce s Jardem Šmerdou Tomáš Prudil. Náš nevýrazný výkon neomlouvá ani fakt, že proti Bystrci chybělo osm hráčů ze současného kádru A mužstva.

Pohárová cesta pro nás skončila. Náš tým teď musí zaměřit pozornost směrem k mistrovským zápasům. Díky středeční dohrávce se Šlapanicemi nás v osmi dnech čekají hned tři utkání. V prostřední části sezóny ideální příležitost, jak chytit výkonnostní i výsledkový rytmus. Herní projev jakým jsme se dnes prezentovali proti Bystrci by ani v 1.A nestačil. Pokud chceme v sobotu v Rajhradu pomýšlet na body, budeme si je muset "vydřít" podobným způsobem jako ve Slatině.      (

FK Kunštát - FC Dosta Bystrc 1:5 (0:3)

Branka: 82. Prudil

Sestava: Loukota I., Blaha, Prudil, Loukota O., Horák (60. Šmerda), Hruška (70. Bednář D.), Chloupek, Haničinec, Preč (70. Kuruc), Doležel, Boček.

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 204722
Posledních 30 dnů: 2435 | Posledních 7 dnů: 421 | Poslední den: 24

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne