Vysoká prohra B týmu ve Vysočanech

Na páté kolo zajížděla naše rezerva na hřiště Vysočan. Jelikož ve stejnou dobu hrálo také naše áčko na Slatině, musel lodivod B týmu povolat hned šest dorostenců. Velmi mladý kádr nevstoupil do utkání vůbec zle, když po vysokém presinku donutil soupeře chybovat, čímž si vytvořil hned několik útočných šancí. Bohužel ani jedna akce se nepodařila přetavit v branku, a tak jsme pomalu z nastoleného tempa vypadli. Přestali jsme napadat a působili jsme poměrně pasivně. Hosté hrozili hlavně z nebezpečných standardních situací. Ve 30. minutě šli domácí do vedení, když se po brejku tváří v tvář Holíkovi vysočanský Nečas nemýlil. Branka soupeře nijak výrazně nenabudila, ale přidali do poločasu ještě jednu branku, když se po volném kopu ocitl sám na malém vápně hráč domácích, který střelou vedle našeho brankáře poslal Vysočany do dvoubrankového vedení.

Do druhého poločasu jsme nevkročili jako do prvního. Nijak výrazně jsme se nedostali do hry, utkání probíhalo bez větších šancí. Ani domácí nikam nespěchali. I když jsme měli náznaky útočných šancí, většinou jsme je nedokázali dotáhnout do konce.  V 77. minutě začal soupeř gólově úřadovat a v rozmezí patnácti minut nasázel ještě další tři branky. Utkání skončilo vysoko 5:0, i když se tento výsledek může zdát až příliš krutý na průběh utkání.

Sokol Vysočany - FK Kunštát "B" 5:0 (2:0)

Sestava: Tomáš Holík, Robert Vichta, Aleš Zámek, Michal Skoček, Martin Blažek, David Bednář (Michal Tenora), Lukáš Mareček (Tomáš Videman), Tomáš Záboj, Petr Krása, Pavel Doležel, Zdeněk Bednář (Radek Tenora)

Počet návštěv: 270715
Posledních 30 dnů: 1227 | Posledních 7 dnů: 251 | Poslední den: 6