Pohár s Bystrcí odložen

Krajský pohár se celoplošně neodkládá. Určitě se nebude hrát v Kunštátu, Miroslavi a Vojkovicích. Krajský pohár se celoplošně neodkládá. Určitě se nebude hrát v Kunštátu, Miroslavi a Vojkovicích.

První zářijová středa je v termínové listině vyhrazena druhému kolu krajského poháru. Na programu mělo být sedm zápasů, tři z nich jsou už teď vinou podmáčeného terénu odloženy, o dalších se rozhodne zítra do 12 hodin.

Ve středečním termínu se určitě nebudou hrát duely Miroslav-Jevišovice, Kunštát-Bystrc a Vojkovice-Ivančice. "Celoplošně pohár neodkládáme. Každý zápas se řeší individuálně," uvedl předseda STK JmKFS Libor Charvát. "Rozhodnuto o dalších zápasech bude zítra do 12 hodin, aby kluby nejezdily na zápas zbytečně a nezvyšovaly se jim náklady," doplnil.

Jistě se odehraje zápas Žebětín-Bohunice. Oproti losu se ale mění pořadatel. Hrát se bude na umělé trávě v Bohunicích od 18:30.

Krajský pohár FAČR

2. kolo - středa 3. září od 17:00