FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Děvčata porazily Vrchovinu

Děvčata porazily Vrchovinu

V druhém kole Moravskoslezské divize žen zajížděl náš tým na horkou půdu k soupeři z Nového Města na Moravě. V minulé sezóně nás tento soupeř 2x porazil a v konečné tabulce obsadil 2.místo za prvními Ocmanicemi.

Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, ale i tak děvčata nechtěly domácím nechat nic zadarmo.

Bohužel první minuty utkání patřily výhradně týmu soupeře a již v páté minutě jsme mohli prohrávat 2:0, ale domácí útočnice měla tolik chuti dát gól, že branku vždy přestřelila. Soupeř nás i nadále tlačil a dostával se často do gólových situací, které opět ani jednou neproměnil. Holky se ale nezalekly a i přes několik nevydařených kombinací se jim podařilo zahrát úspěšně dvě standardní situace, kdy v obou případech skorovala Ivča Braunšlegerová.  Do kabin jsem tedy po prvním poločase odcházely za stavu 0:2. 

I když jsem po prvním poločase vedli, řekli jsme si, že musíme zabrat ještě víc. Druhá půle se přelévala z jedné strany na druhou. Po závaru před naší brankou se nejlépe zorientovala hostující hráčka a snížila stav utkání na 1:2. Holky zabraly a po krásném rohovém kopu Lucky Navrátilové zvýšila skóre utkání, se šťastnou tečí domácí obránkyně,  Jana Sokolová na 1:3. Do konce zápasu bylo vidět, že oběma týmům dochází síly. 3x nás zachránila v bráně Markéta Hrušková a také nespočet střel mimo od hostující útočnice.

Musím říct, že jsem na holky pyšný, odmakaly to na maximum. I když při nás stálo štěstí, domů jsme si vezli 3 body a tudíž prozatím první místo v tabulce. Příští týden máme doma tým Sokola Tasovic, tímto jste všichni srdečně zváni.

SFK VRCHOVINA Nové Město na Moravě - FK Kunštát 1:3 (0:2)

Branky: 2x Braunšlegerová, Sokolová

Sestava: Markéta Hrušková, Soňa Vlachová, Ivona Braunšlegerová, Eva Havlová, Jana Paděrová, Jana Sokolová, Petra Staňková, Petra Rotroeklová, Karolína Horáková, Lucie Navrátilová (Brigita Rotroeklová), Bára Popelková (Denisa Blahová)

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 204722
Posledních 30 dnů: 2435 | Posledních 7 dnů: 421 | Poslední den: 24

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne