Vysoká porážka A týmu

Utkání v Líšni už od začátku mělo vysoké tempo. Do dvacáté minuty jsme hráli velmi dobře. Podařilo se nám vystihnout rozehrávku líšenských obránců a výsledkem byly dvě vyložené šance Martina Haničince.

Kunštátský útočník bohužel ani v jedné z nich brankáře nepřekonal. Potom utkání nabralo úplně jiný směr. Začali jsme chybovat a domácí toho dokonale využili. Hráči Líšně nás do poločasu zchladili hned třemi rychlými brankami.

Studenou sprchu naši hráči v kabině jen těžko rozdýchávali. Utkání jsme nevzdali a vstup do druhého poločasu jsme měli opět dobrý. Tomáš Adámek v 48. minutě po individuální akci snížil na 3:1. Bohužel o pět minut později domácí opět odskočili na rozdíl tří branek a definitivně zlomili naši vůli. Navíc jsme v závěrečné půlhodině hry vytvořili neuvěřitelné množství individuálních chyb. Za ty nás soupeř stihl ještě dvakrát potrestat.

V závěru zápasu se po křižné střele blýsknul  brankou Pavel Doležel.

Utkání v Líšni jsme těžce nezvládli. Naši hru doprovázelo velké množství individuálních chyb, ze kterých pramenily goly soupeře.

Na vývoj zápasu hráči Kunštátu nedokázali vůbec reagovat, i proto domácímu týmu dopřáli až příliš pohodlné vítězství.

Za poslední dva roky se nám vstup do soutěže vždy podařil. Naši fotbalisti na úvod sezony možná podlehli dojmu, že některé věci se na hřišti udělají sami. Bohužel se přesvědčili, že takhle to nefunguje a v nadcházejících kolech budeme muset o body tvrdě zabojovat.

SK Líšen "B" - FK Kunštát 6:2 (3:0)

Branky: 48. Adámek, 79. Doležel

Sestava: Loukota I., Safařík, Hruška, Skoček, Prudil, Preč, Adamec (46. Chloupek), Boček, Adámek, Blaha (70. Doležel), Haničinec (46. Šmerda).

Počet návštěv: 270687
Posledních 30 dnů: 1251 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 28