HISENSE Hráč kola MAREK ŠTENCL: Pozápasové oslavy probíhají u párku a kofoly, teda až na pár jedinců

V Hisense sestavě kola jste hlasovali pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím byl zvolen hráč FK Kunštát, Marek Štencl. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Marku, gratuluji k vítězství v anketě. Co na to říkáš?
Děkuji za toto ocenění, obzvláště mě těší podpora lidí kolem mě, bez jejich hlasů by to prostě nešlo.

Sledoval jsi hlasování? Kdo ti poslal nejvíce hlasů?
Nejvíce mě podpořili kluci z týmu a kamarádi, i když k tomu měli nějaké komentáře.

Kolik tě to bude v kabině stát?
Pokladník Víťa a trenéři mě už pohrozili nějakým příspěvkem do kabiny, většinou se resty splácí na zakončené.

O víkendu jste porazili Bosonohy 4:0, ty jsi otevřel skóre nádherným způsobem. Můžeš nám situaci popsat?
Po faulu na Romana Zemana jsme měli přímák ve vzdálenosti lehce přes 30 metrů od brány, takže střílet z takové pozice není úplně obvyklé, dokonce tam proběhl i komentář: ,,to není na střelu". Bohužel se nám dlouhodobě nedaří prosazovat se gólově při standardních situacích. Snažil jsem se to změnit a prostě jsem zkusil vystřelit a zapadlo to krásně do šibenice. Myslím, že to změnilo ráz doposud vyrovnaného zápasu a podařilo se nám vstřelit další 3 branky a zvítězit.

Bereš to jako prozatím nejhezčí branku své kariéry?
Zařadil bych ho do TOP 3 svých dosavadních gólů, určitě to ale byl gól z největší dálky.

Příští zápas hostíte Morendu, co od zápasu čekáš?
Čekám, že to bude hodně vyrovnané utkání plné osobních soubojů a rychlých akcí po stranách hřiště. Tým s větší bojovností zvítězí. Věřím, že to budeme my.

Jak v Kunštátu probíhají pozápasové oslavy?
Párek a kofola samozřejmě, teda až na pár jedinců. (smích)

Kdo v kabině dělá srandu, kdo chodí neustále pozdě, na koho je největší spolehnutí na hřišti a kdo tráví nejvíce času u zrcadla a kdo vypije nejvíce piv?
Sranda z našeho týmu čiší ihned při vstupu do kabiny, nejlepší bavič je Roman Zeman. Každý občas příjde pozdě, ale expert je za mě Zdenda Staněk. Největším držákem je náš dlouholetý gólman Ifko Loukota. Adeptem na muže roku je určitě Tomáš Prokeš. Tak tady by neváhal nikdo z našeho týmu... jednoznačně Martin Inkognito. (smích)

Čemu se věnuješ, když zrovna nejsi na hřišti?
Rád trávím čas se svou rodinou a psem. Jsem vyznavač vysokohorské turistiky, hraju tenis a v zimě se věnuji skialpinismu a lyžování.

Co říkáš na portál www.fotbalunas.cz?
Líbí se mi, že se někdo zajímá o amatérský fotbal a dění kolem něj.

Galerie k aktualitě

Posledních 30 dnů: 1085 | Posledních 7 dnů: 240 | Poslední den: 16