Bosonohy nestačily na Kunštát

Zachraňující se Bosonohy bojují jako lvi aby se vyhnuli pádu z krajského přeboru, do cesty jim tentokrát vstoupili borci z Kunštátu a ti nakonec zaslouženě vyhráli a připravili pro domácí nelichotivé skóre.

FK SK Bosonohy - FK Kunštát 0:4 (0:0)

Branky: 55. Štencl M., 60. Sehnal M., 80. Prokeš T., 87. Lick M.

Sestava FK SK Bosonohy:
Svoboda F. (GK) - Osladil O. (14. Moučka P.), Pavliš M., Šíma J., Pakosta M., Lukšija T., Havel J. (61. Dostálek R.), Čoupek P., Táborský P., Dedič P. (61. Havlík R.), Dohnal P.

Sestava FK Kunštát:
Loukota I. (GK) - Štencl M. (77. Lick M.), Sehnal M. (69. Prokeš T.), Zeman R., Bezděk V., Macko D., Janíček M., Psota M. (65. Hanák D.), Zlatníček M.,  Gracias T., Belehrádek T. (77. Janků R.)

ŽK: 65. Moučka P. - 41. Štencl M., 55. Sehnal M.

Ohlasy k zápasu:

FK SK Bosonohy
Jan Šíma (trenér): Začali jsme dobře, dostali jsme se do tlaku a měli par náznaků šancí. Hra se vyrovnala, soupeř trefil tyč. V druhé půlce byl soupeř lepší. Od nás to byl nejhorší výkon v sezóně. Dali krásný gól z přímého kopu a pak po našich třech hrubých chybách jsme jim darovali další branky.

FK Kunštát:
Vladan Horák (trenér): Konečný výsledek vypadá jednoznačně, naše venkovní vítězství v Bosonohách se ale nerodilo lehce. V prvním poločase jsme nastřelili tyč a měli ještě jednu vyloženou šanci. Domácí byly nebezpeční ze standardních situací. My jsme se ale poučili z předchozích venkovních neúspěchů a v defenzivě zahráli na výbornou. O výsledku se rozhodovalo po změně stran. Domácí nezachytili náš aktivní nástup do druhého poločasu. Pomohli jsme si krásným gólem Štencla z přímého kopu. Od tohoto momentu byla hra v naší režii a podařilo se nám vstřelit krásné góly po kombinačních akcích.

Zdroj: https://fotbalunas.cz/zapas/427981/

Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18