Fotbalový kemp dětí v Kunštátě

Ve dnech 31. 7. – 3. 8. uspořádal FK Kunštát pod záštitou projektu ŽIJEME HROU fotbalový kemp dětí a mládeže. Čtyřdenní akce se zúčastnil rekordní počet účastníků.

Na 45 dětí ve věku 6-14 let z Kunštátu, Olešnice, Drnovic, Lysic, Rozseče a Vranové dokonale využilo kunštátský sportovní areál.

První den jsme vzhledem k nepříznivému počasí strávili na školním hřišti s umělým povrchem, další dny už podle plánu na travnatém hřišti. K nocování jsme využili sportovní halu.

Proč fotbalový kemp pod záštitou ŽIJEME HROU? Tento projekt svou činností usiluje o hodnotnější pojetí sportu, ve kterém se na první místo vrací prožitek sportovce, zábava a osobní rozvoj.

Fotbalový oddíl v Kunštátě již delší dobu hrdě podporuje tuto filozofii a chce vychovávat sportovce, kteří přispívají ke zdravější společnosti. Tréninkové jednotky se pod odborným trenérským vedením nesly v tomto duchu.

Ve volném čase jsme navštívili koupaliště na Lipce nebo Jeskyně Blanických rytířů v Rudce. Tímto chceme poděkovat panu Popelkovi, který nám umožnil vstup zdarma.

Vážíme si toho, že nás podporuje i ředitel školy ZŠ Kunštát pan Sedlák, který umožnil nocování ve sportovní hale.

Okamžitou zpětnou vazbu na průběh celého kempu jsme dostali od samotných dětí, které byly nadšeny a už se těší na příští ročník.

Speciální poděkování patří trenérům Miloši Šmerdovi, Aleši Odehnalovi, René Grycovi, Vítězslavu Bočkovi, Pavlu Blahovi, Pavlu Doleželovi, Davidu Bednářovi, Ivo Loukotovi, Davidu Dočekalovi a Davidu Doležalovi. S organizací kempu dále pomohli Renata Horáková a Petr a Petra Loukotovi.

Vladan Horák, hlavní trenér kempu

Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29