Černý scénář se naplnil. Kunštátský talent Tomáš Novotný má vážně poraněné koleno.

Černý scénář se naplnil. Kunštátský talent  Tomáš Novotný má vážně poraněné koleno.

V 16. kole krajského přeboru mužů, které se odehrálo 19. března mezi Líšní B a Kunštátem, si vážně poranil koleno talentovaný dvacetiletý fotbalista Tomáš Novotný.

K situaci došlo v 73. minutě po jednom z osobních soubojů s domácím hráčem. Náš fotbalista musel okamžitě střídat.

Bohužel následné vyšetření na magnetické rezonanci naplnilo černý scénář. Tom Novotný má utržený křížový vaz i meniskus a začátkem května ho čeká operace.

Tomáš Novotný je jeden z největších talentů kunštátského fotbalu posledního desetiletí. Na hřišti od mala vynikal svojí herní inteligencí, citem pro hru a schopností střílet krásné góly.

Přes všechny kategorie mládeže Žijeme Hrou se díky poctivosti, nadání a lásce k fotbalu, propracoval až do A týmu. Minulé jaro byl jedním z klíčových hráčů Kunštátu při postupu do krajského přeboru.

V právě probíhající sezóně je Tomáš Novotný se sedmi vstřelenými góly na 12. místě tabulky nejlepších střelců krajského přeboru. Jeho „dynamit“ v levé noze potrápil na podzim nejednoho brankáře.

Samozřejmě všichni jsme od mala vedení k tomu, že zranění k fotbalu patří… I přesto celou naši fotbalovou kabinu tato událost sebrala... Uvědomujeme si totiž, jak nám v následujícím období bude Tom alias kunštátský Phil Foden na hřišti chybět.

Velké poděkování patří prim. MUDr. Radku Bouskovi, který zprocesoval veškerá vyšetření, aby Tom mohl co nejdříve podstoupit operační zákrok.

Tome, drž se, celá fotbalová rodina Kunštátu stojí za tebou a podporuje tě!

Galerie k aktualitě

Posledních 30 dnů: 1227 | Posledních 7 dnů: 251 | Poslední den: 6