FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

B mužstvo znovu nezaváhalo

V sobotu sehrála rezerva další utkání, tentokrát s týmem Rudice.  Začátek utkání nebyl nijak atraktivní. Hosté vyčkávali, my jsme naopak chtěli hrát svoji hru, ale kazili jsme spoustu nahrávek. Namísto kombinace po zemi jsme nakopávali dlouhé míče po lajnách, kde si však vysocí hráči Rudice nedělali zbytečné potíže a většinu míčů s přehledem odehráli.  Hosté s postupem času začali využívat chyb v rozehrávce naší obrany a ohrožovali naši branku. Zde je však zastavil Holík. Na druhé straně, ve 26. minutě po rohovém kopu se nikým nehlídaný Prudil nemýlil a poslal nás tak do vedení. Hosté dokázali do konce poločasu vyrovnat, když ve 38. minutě po jednom z úniků srovnali skóre na 1:1.

Ve druhé půli jsme se zlepšili a dostávali jsme soupeře pod tlak. V 67. minutě získal na vápně míč Kuruc, který střelou vedle brankáře poslal znovu náš tým do vedení. Druhá branka celý tým uklidnila a přestali jsme chybovat v defenzivě. Naopak soupeře zlomila, přestali důrazně bránit, díky čemuž jsme si začali vytvářet zajímavé šance. Ve třech z nich se ocitl Janča, který však dvakrát volil špatné možnosti. Napotřetí to ale vzal na sebe a v 82. minutě navýšil na 3:1. Konec utkání se už jen takřka dohrával, a tak rezerva bere ve druhém kole po zásluze tři body. Rudice hrála podobný fotbal jako Sloup, naopak ale proti minulému týdnu jsme zlepšili herní projev. Na příští utkání zavítá B tým na horkou půdu do Olešnice, zápas se hraje v neděli v 16:30.

FK Kunštát - Rudice 3:1 (1:1)

Branky: Tomáš Prudil, Dušan Janča, Vratko Kuruc

Sestava: Tomáš Holík, Zdeněk Bednář, Tomáš Prudil, Ondřej Loukota, Martin Blažek, Luboš Chloupek (Dušan Janča), Josef Vlasák, Tomáš Adámek, Karel Stehlík (Petr Krása), Vratko Kuruc (David Bednář), Pavel Doležel (Robert Vichta)