"B" tým Líšně vyprovodil Kunštát šesti góly

Mělo se jednat o tahák prvního se třetím týmem tabulky, nicméně Líšeň si nebrala servítky a i s posilami jednoznačně zvítězila.

SK Líšeň B - FK Kunštát 6:1 (2:0)

Branky:
3. Dostálek R., 39. Fall L. (pen.), 52. Džupenjuk D., 60. Ferlay M., 76. Toczyski M., 77. Džupenjuk D. - 87. Lick M.

Sestava SK Líšeň B:
Veselý V. (GK) - Rudyk D., Bednář M., Bílek T., Minařík V., Dostálek R. (68. Ferlay M.), Džupenjuk D. (77. Červín V.), Bohuslav R. (77. Štolba O.), Weber T., Fall L. (77. Daněk M.), Gabriel I. (68.  Toczyski M.)

Sestava FK Kunštát:
Loukota I. (GK), Bezděk V., Zeman R., Hanák D., (76. Konečný J.), Bělehrádek T., Štencl M., Sehnal M. (70. Adámek T.), Psota M., Prokeš T. (51. Videman T.), Novotný T. (76. Lick M.), Janíček M.

Ohlasy k zápasu

SK Líšeň B

Michal Kugler (trenér): Chtěli jsme začít soutěž výhrou a to se povedlo. Věděli jsme, že Kunštát ma horší výstavbu od svojí branky, že je to brejkový tým a hráči jako Sehnal, Štencl, Bělehrádek potřebují prostor na svoji hru. Hráli jsme dnes trošku níž a to udělalo soupeři problém a vedlo k zisku tří bodů.Jdeme zápas od zápasu, těšíme se na Ratíškovice

Vladan Horák (trenér): Líšeň neponechala nic náhodě a nastoupila hned se 6 hráči s ligovou smlouvou. Domácí nás přejeli důrazem i silovostí, po necelé hodině hry bylo rozhodnuto. Myslím si, že jsme pro lepší výsledek mohli udělat víc. Bohužel jsme dnes propadli v defenzivě i útočné fázi. Naši hráči měli po rychlých gólech z prvního poločasu hlavy dole a nenašel se na hřišti nikdo, kdo by naši úroveň hry pozvedl. Horší než nepovedený výsledek jsou ale 3 vážná zranění, která si z utkání v Líšni odnášíme.

Zdroj: https://fotbalunas.cz/zapas/427909/

Galerie k aktualitě