FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Dobrý výkon a remíza 2:2 s divizními Bohunicemi.

Dobrý výkon a remíza 2:2 s divizními Bohunicemi.

Ve včerejším přípravném utkání náš A tým v poločase po gólech Matěje Zlatníčka a Dalibora Hanáka vedl nad divizními Bohunicemi už 2:0. Ve druhém dějství brněnský tým snížil na 2:1. A když už to vypadalo, že se našim hráčům podařilo rozmělnit závěrečný bohunický tlak, inkasovali jsme vyrovnávací gól v posledních vteřinách zápasu z rohového kopu. 

 

 

ZIMNÍ PŘÍPRAVA | sobota 4.3. 2023, UT Blansko

FK Kunštát - TJ Tatran Bohunice 2:2 (2:0)

Branky: Zlatníček, Hanák

Za Kunštát nastoupili: Loukota - Bezděk, Zeman R., Prokeš, Janíček, Hanák, Novotný, Zlatníček, Bělehrádek, Sehnal, Štencl, Lick, Stejskal. 

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: " V předzápasovém rozcvičení se zranil Tom Gracias. Byla to pro nás komplikace, protože jsme utkání chtěli záměrně odehrát v užším kádru, ze kterého bude krystalizovat sestava pro první mistrovský zápas. Jak samotný průběh ukázal, vše jsme slušně zvládli. 

Byla to pro nás vynikající konfrontace. Bohunice nastoupily takřka v plné síle. Ukázaly nám, jak se hraje fotbal ve vrchních patrech divize. Především středem hřiště tam měly spoustu kombinačních schémat, které vycházely z výborného pohybu, reakce a součinnosti všech hráčů. Kvalitní výstavbu, která se od zadu opírala o rozehrávku brankáře Kunického a ve středu hřiště o myšlenku nestárnoucího Davida Bednáře.

Mě se ale líbilo, jak jsme se na náročnost utkání adaptovali. Zvykli jsme si na tempo. Kompaktně jsme bránili, byli nebezpeční a efektivní dopředu. Těší mě i to, že na gólech Matěje Zlatníčka a Dalibora Hanáka se podílelo vícero hráčů svojí odvahou a aktivitou tyto akce dohrát.       

Nezachytili jsme úvod druhého poločasu a Bohunice okamžitě snížily. Remizovat jsme nemuseli. Na 3:1 mohl po samostatném nájezdu zvýšit Maty Lick. Kdybychom rychleji reagovali v poslední herní situaci, nemuselo ani dojít k rohovému kopu, ze kterého Bohunice vyrovnaly.

Celkově jsme spokojení. V zápase, kdy proti nám stála fotbalová kvalita a nebyl čas oddechnout jsme ukázali, že můžeme být konkurenceschopní."

 

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát NSA Jihomoravský kraj

Počet návštěv: 254095
Posledních 30 dnů: 2391 | Posledních 7 dnů: 656 | Poslední den: 90

© 2023 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne