Zimní příprava 2023: Mužské týmy o víkendu změří síly s Bohunicemi a Novou Vsí u Nového města na Moravě.

Po návratu ze soustředění v Chotěboři čeká na naše fotbalisty další porce velmi kvalitních přípravných zápasů. Nejdříve v sobotu 4. března změří síly naše áčko se "štikou" Moravskoslezské divize D, po podzimu druhým týmem v tabulce - TJ Tatranem Bohunice. O den později nastoupí kombinovaná sestava složená z hráčů A mužstva a juniorky proti aktuálně 5. týmu krajského přeboru Vysočiny - TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě. Obě utkání budou odehrána na umělém trávníku v Blansku. Srdečně zveme všechny diváky.

Sobota 4. března, přípravné utkání 14:00, UT Blansko

FK Kunštát A - TJ Tatran Bohunice

Neděle 5. března, přípravné utkání 13:00, UT Blansko

FK Kunštát (kombinovaná sestava A a B týmu) - TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě