A tým: na úvod přípravy dobrý výkon proti třetiligovému Blansku. Juniorka si poradila s blanenským dorostem.

Sobota 21.1. 12:30, UT Blansko

FK Blansko - FK Kunštát 3:0 (0:0)

Branky: 67. a 88. Williams, 68. Smrčka

Sestava FK Blansko: Kubica (58. Nešetřil) - Fiala, Černý, Šíp, Porč - Nash, Psota - Rajčinec, Šedivý, Williams - Chloupek.
Střídali: Feik, Dano, Smrčka, Zúbek, Holman.
Trenér: Jiří Vorlický

Sestava FK Kunštát: Loukota - Videman, Zeman Roman, Janíček, Hanák, Gracias, Macko, Sehnal, Novotný, Štencl, testovaný hráč.
Střídali: Lick, Včelík, Konečný.
Trenér: Vladan Horák

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: "Na úvod přípravy jsme odehráli velmi dobrý zápas proti třetiligistovi z Blanska. Z nejrůznějších důvodů nám chyběla pětice hráčů (Zeman A., Bělehrádek, Bezděk, Zlatníček, Adámek). Zápas měl dobré tempo. Blansko bylo více na míči, my ale výborně a kompaktně bránili. První poločas jsme klidně mohli vyhrát. Obrovské tutovky ale Marek Sehnal ani Tom Novotný gólově nezakončili. Trošku mrzí, že ve druhém poločase jsme pětadvacet minut fotbalově drželi se soupeřem krok. Pak jsme ale dvě herní situace v obranné fázi nevyřešili dobře a Blansko nás okamžitě potrestalo. Závěrečná dvacetiminutovka už jasně patříla domácím, kteří točili více hráčů a měli více sil. Pro nás na úvod přípravy výborná možnost zahrát si proti kvalitnímu soupeři. Bohužel největším negativem je zranění Davida Macka, který utrpěl těžký výron kotníku a vypadá to na několikatýdenní léčbu. O něco lépe je na tom Marek Sehnal, který z utkání odstoupil rovněž s pochroumaným kotníkem. Oběma klukům přeju brzký návrat."

FK Blansko U19 - FK Kunštát B 0:4 (0:2)

Branky: 12. Setnička T., 30. Stejskal, 50. Horák O., 65. Doležal

Sestava FK Kunštát: Holík - Stejskal, Blažek, Nečas, Valenčík, Včelík, Staněk, Konečný, Lick, Setnička T., Doležal, Horák O., Komárek, Procházka, Videman, Tenora F. - střídání hokejovým způsobem.

Komentář: Proti mladému dorosteneckému výběru Blanska odehrála Kunštátská juniorka povedené utkání. Na těžkém terénu se našim hráčům dařilo dobře kombinovat a vstřelit pěkné góly.

Galerie k aktualitě

Posledních 30 dnů: 1081 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 19