FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

A tým: Ivo Loukota chytil v 90. minutě penaltu. Z Lednice vezeme bod.

A tým: Ivo Loukota chytil v 90. minutě penaltu. Z Lednice vezeme bod.

Sobota 12.11.2022, 14:00, 15. kolo krajského přeboru dospělých

TJ Moravan Lednice - FK Kunštát 1:1 (0:1)

Branky: 59. Očenášek - 29. Štencl

Sestava Kunštátu: Loukota (K) - Bezděk (72. Hanák), Zeman R., Prokeš, Janíček, Sehnal, Gracias, Macko (72. Adámek), Novotný (72. Zlatníček) , Štencl, Bělehrádek.

Komentář: V závěrečném podzimním kole jsme se v souboji nováčků krajského přeboru představili na hřišti Lednice. Proti Líšni si poranil kotník náš středopolař Lojza Zeman a tentokrát v sestavě chyběl.  

Zápas pro nás nezačal vůbec špatně. Naše ofenzivní vazba hrozila z míčů za obranu a následných zpětných přihrávek do pokutového území. A právě z takové akce šel Kunštát ve 29. minutě do vedení. Celá herní situace začala u Tomáše Novotného, který křižným míčem našel rozběhnutého Toma Bělehrádka. Ten předložil míč na přesného zakončovatele Marka Štencla a hosté šli do vedení. 0:1.

Lednice do poločasu přidala na aktivitě. Kunštátští několikrát děkovali svému brankáři Ivo Loukotovi. Ivo minimálně třikrát vychytal domácí útočníky a Kunštát odcházel do kabin s jednogólovým vedením především díky němu. 

Bohužel druhý poločas přenechal náš tým iniciativu domácím, kteří toho využili a v 59. minutě střelou z poza šestnáctky vyrovnal Očenášek. 1:1. Kunštátští dohrávali závěrečnou půlhodinu v herním útlumu. Směrem dopředu vázla a nedařila se kombinace což demonstrovala situace z 80. minuty. Zde jsme nedokázali lépe dohrát přečíslení, kdy postupovali na bránu domácích hned čtyři naši hráči na tři. 

Závěr zápasu byl poměrně hektický. V 90. minutě fauloval Tom Gracias domácího hráče uvnitř velkého vápna a rozhodčí nařídil pokutový kop. 

Tak, jako v Rousínově nebo doma s Krumvířem vystihl náš brankář Ivo exekutorovi směr střely a penaltu chytil. Ivo jako správný kapitán zachránil Kunštátu alespoň bod za remízu 1:1. 

Tabulka krajského přeboru se v závěrečných kolech nesmíně srovnala a jarní odvety slibují zajímavou podívanou.

Času na obsáhlejší bilancování bude v zimní přestávce poměrně dost...

Jisté je, že A tým Kunštátu dosáhl na podzim obrovského úspěchu. Jako nováček soutěže přezimujeme na skvělém 3. místě! Se ziskem 26 bodů. V 15 odehraných kolech jsme 7x vyhráli, 5x remizovali, 3 x prohráli, při skóre 35:21.

Všem co se na tom podíleli patří obrovský dík. Poděkování míří i k našim fanouškům, kteří nás podporovali, jak na domácím hřišti, tak i při venkovních zápasech!

Galerie k aktualitě

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát NSA Jihomoravský kraj

Počet návštěv: 267129
Posledních 30 dnů: 988 | Posledních 7 dnů: 194 | Poslední den: 9

© 2023 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne