B tým se s podzimem rozloučil těsnou prohrou s Medlánkami.

neděle 6.11.2022, 14:00, 1. kolo 1.B třída sk.A - hřiště Lysice

FK Kunštát B - FC Medlánky 0:1 (0:0)

Branka: 58. Merta

Sestava Kunštátu: Holík - Zeman R. (81. Bednář D.), Valenčík (52. Novotný), Nečas, Adámek, Kazda (70. Horák Vls.), Konečný, Lick, Gracias, Tenora M. (70. Stejskal), Staněk (52. Boček).

Komentář: Úvod zápasu patřil herně hostům z Medlánek. Naši hráči se osmělili až ve druhé polovině prvního poločasu. Kunštát zahrával několik rohových kopů a naši hráči si vytvořili územní tlak i před pokutovým územím hostů. Do kabin se však odcházelo za nerozhodného stavu.

S přibývajícími minutami ve druhém poločase bylo jasné, že k bodovému zisku přiblíží domácí nebo hosty první vstřelená branka. V 58. minutě se to podařilo hostujícímu útočníkovi Mertovi, který po nájezdu z boku mířil do černého a podtrhl svůj výborný výkon v utkání.

Kunštátští nesložili zbraně a v závěrečné půlhodině se pokoušeli o vyrovnání. V největších příležitostech chyběla Novotného střele větší razance, Gracias ve vyložené šanci kunštátských těsně minul.

Několik nebezpečných brejků hostů výborně vychytal Tomáš Holík, a tak utkání nakonec skončilo nejtěsnější výhrou Medlánek 0:1.

Kunštátský B tým zakončil podzimní část jako nováček soutěže na 7. místě tabulky s 20 body a skóre 28:25. To je dobrý odrazový můstek do jarních odvet.

Počet návštěv: 270847
Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29