Souhrn výsledků

Většina soutěží Jihomoravského kraje a okresu Blansko uplynulým víkendem skončila. Né však Krajský přebor mužů. Náš A tým, který uhájil domací neporazitelnost čitájící nyní už 19 zápasů (od 12.9.2021) s lídrem tabulky z Líšně, po remíze 2:2, bude hrát ještě následující víkend v Lednici. Svou podzimní pouť 1. B třídou zakončila naše juniorka těsnou domací porážkou s Medlánkami a v tabulce jsme tak obsadili 7. příčku s 20 body. Dorostu závěr souteže vůbec nevyšel a prohrál s vedoucím týmem tabulky Dostou Bystrc vysoko 0:9. Naši dorostenci se pohybují také v klidných vodách tabulky a jsou na 7. místě s vybojovanými 15 body. Žáci zakončili mistrovskou část podzimu zápasem ve Znojmě. Starší žáci zvítězili 2:4 a v tabulce se pohybují na předních příčkách. Aktuálně je to 5. místo 26 body. Na vedoucí Bohunice ztrácíme 8 bodů. Nejlepším střelcem celé soutěže je s 22 přesnými zásahy náš Lukáš Doležal. Žáci mladší zvítězili 0:6 a v průběhu podzimní části ztratili jen dva body za remízu se Svratkou Brno. Zaslouženě tak vládnou celé soutěži s 37 body.

A tým - KP JMK
FK Kunštát - SK Líšeň B 2:2 (2:1)
Branky: Štencl, Bělehrádek
Krajský přebor JMK