Kunštát získal posilu last minute. Na hostování ze Znojma přichází Tomáš Prokeš.

Kunštátu se na konci pozimního přestupního období podařilo získat velmi zajímavou posilu. Z Moravskoslezské fotbalové ligy, z klubu 1.SC Znojmo přichází na hostování Tomáš Prokeš. 30 letý rodák z Brna v aktuální sezóně Moravskoslezské ligy navlékal ve Znojmě dokonce kapitánskou pásku. Věci se ale ve fotbale často dějí velmi rychle a Kunštát získal tohoto fotbalového univerzála na hostování do konce kalendářního roku. Hostování Tomáše Prokeše se podařilo vyřešit během několika dní. Tímto náš fotbalový oddíl děkuje za velmi vstřícné a rychlé jednání funkcionářům 1.SC Znojmo. Tome, ať se ti u nás líbí a v kunštátském dresu daří!

Trenér Vladan Horák k hostování Tomáše Prokeše v Kunštátě: „Příchod Tomáše k nám do Kunštátu není nějakou nahodilou věcí. Tom je velmi dobrým kamarádem Davida Macka a Lojzi Zemana. Navíc je dlouhodobým podporovatelem kunštátského fotbalu. Pravidelně navštěvoval naše utkání a na jaře nám fandil a přál postup do krajského přeboru. Mezi Tomem a našim týmem vznikly vzájemné sympatie.

Že by Tomáš obléknul kunštátský dres se pohybovalo spíše v rovině našeho přání. Situace se ale změnila a my můžeme Toma využít v následujících kolech krajského přeboru.

Přichází k nám skvěle kondičně a fotbalově připravený hráč, levák, kterého můžeme využít kdekoliv v ose sestavy.

Tom Prokeš je pro nás hráč z kategorie nositel okamžitého výkonu na hřišti.

Tak, jak naši mladší hráči v týmu přebírají zkušenosti od Iva Loukoty, Lojzi Zemana nebo Davida Macka, těšíme se, že i od Toma mohou získat mnoho pozitivních fotbalových návyků.“

Tomáš Prokeš

Věk: 30 let

Debut v MSFL: 9.8.2020 v dresu 1.SC Znojmo

Celkové statistiky v MSFL:

Odehrány sezóny v MSFL: 3 sezóny

Zápasů: 47