FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Juniorka doma nestačila na Veverskou Bítýšku. C tým porazil Vísky.

Juniorka doma nestačila na Veverskou Bítýšku. C tým porazil Vísky.

7. kolo 1.B třídy sk. A - sobota 17.9., 16:00

FK Kunštát B - FC Veverská Bítýška 1:4 (0:3)

Branky: 90. Bezděk - 10. Svoboda, 36. a 39. Michna obě z pen., 58. Svoboda

Sestava Kunštátu: Holík - Zámek (46. Zeman R.), Dvořáček S., Nečas, Adámek (73. Bednář D.), Staněk (46. Zlatníček), Konečný, Lick, Baňa (62. Bezděk), Boček, Videman (64. Stejskal). 

Komentář k utkání: Naší juniorce se v utkání hraném v Lysicích vůbec nepodařilo navázat na vítězný zápas v brněnských Heršpicích. Kunštát tahal od samotného začátku za kratší konec. V průběhu celého utkání naši hráči složitě překonávali kompaktní obranný blok Veverské Bítýšky. Navíc měla naše obrana velké problémy s bráněním rychlých brejkových situací soupeře což vyústilo v poločasový výsledek 0:3.

Když se naši hráči chtěli nadechnout ve druhém poločase ke změně herního projevu a výsledkově zápas zdramatizovat, přišla čtvrtá branka soupeře po standardní situaci. Náš tým alespoň v závěru korigoval z kopačky střídajícího Víťě Bezděka.

I další utkání odehraje náš B tým doma. V sobotu 24.9. od 16:00 přivítá v Kunštátě AC Lelekovice.

 

7. kolo III. třídy sk. A - sobota 17.9., 13:00

FK Kunštát C - TJ Sokol Vísky 1:0 (0:0)

Branka: 68. Horák Ondřej

Sestava Kunštátu: Trávníček - Houdek, Komárek (50. Stejskal), Horák O., Bednář D., Krása, Bednář Z., Procházka (68. Bednář R.), Pleska, Beneš, Jonáš R. (55. Horák V.).

Komentář k utkání: C tým odehrál s Vískami vyrovnaný první poločas. Ve druhé půli si kunštátští vytvořili územní převahu. V 68. minutě zakombinoval na pravé straně hřiště Pleska se Stejskalem a parádní centr zakončil na zadní tyči Ondra Horák.

V dalších minutách hry už branka nepadla a tak si kunštátský Celtic připsal další vítězství. V následujícím kole přivítá naše C mužstvo Velké Opatovice. Utkání se hraje v neděli 25.9. od 13:15 na hřišti v Lysicích. 

 

  

Galerie k aktualitě

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát NSA Jihomoravský kraj

Počet návštěv: 265790
Posledních 30 dnů: 1818 | Posledních 7 dnů: 394 | Poslední den: 61

© 2023 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne