V prvním přípravném utkání vítězně

FK Kunštát – SKP Slovan Moravská Třebová (Pardubický krajský přebor)  4:2 (2:1)

Hráno na hřišti v Lysicích.

Branky Kunštátu: 25. a 78. Haničinec M. , 35. Loukota O. z pen., 63. Šmerda J.

Sestava: Loukota I. – Chloupek Adam (46. Adamec), Skoček, Loukota O., Šafařík (70.Vichta) – Blaha, Preč, Adámek, Haničinec, Chloupek Luboš (65.Bednář D.) – Kuruc V. (46. Šmerda J.)

V prvním letošním přípravném utkání letní přípravy se trenéři Vladan Horák a Petr Loukota museli obejít bez zdravotně indisponovaných Prudila, Miholy a Bočka nebo pracovně či dovolenkově vytížených Hrušky, Doležela, Tenory, Záboje, Stehlíka a Zdeňka Bednáře. Naopak mohli v týmu přivítat staronové tváře Martina Haničince, který přichází na přestup z Drnovic, Adama Chloupka, který se vrátil z hostování z boskovického dorostu a Vratka Kuruce, který se vrací po delší pauze, způsobené zraněním kolene.

Prvním soupeřem přípravy nám byl kvalitní celek z Moravské Třebové, který minulou sezonu vyhrál I.A třídu pardubického kraje a postoupil do krajského přeboru.

Oba celky předvedly řadu dobrých momentů, ale i mnoho nepřesností. Naši hráči nebyli svázáni nějakým konkrétním taktickým záměrem. Jediným úkolem pro ně bylo, sledování vlastní činnosti při zisku a ztrátě míče.

Další přípravné utkání čeká naše hráče v sobotu 26.7.2014 v 17:00, kdy zajíždíme na půdu účastníka I.A třídy, do Dražovic.

Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18