Na hostování z Blanska přichází do FK Kunštát talentovaní fotbalisté Lick a Včelík.

V rámci spolupráce zamířili v letním období z FK Blansko do FK Kunštát na hostování dva talentovaní fotbalisté Matyáš Lick a Vít Včelík. Teprve osmnáctiletí hráči patřili v Blansku v uplynulé sezóně k největším oporám staršího dorostu v Moravskoslezské divizi. Lick i Včelík zároveň sbírali v A týmu Blanska první zkušenosti s třetiligovým fotbalem. Oba talentovaní fotbalisté přichází do Kunštátu s cílem vyhrát se a zocelit na úrovni mužského krajského fotbalu. V rámci tréninkové procesu v Kunštátě se oba budou připravovat s top tréninkovou skupinou tvořenou z hráčů A mužstva a juniorky. Nadále však budou pravidelně navštěvovat i tréninkový proces FK Blansko pro udržení kontaktu s třetiligovým fotbalem. Matyáš i Víťa v přípravných zápasech ukázali, že mají potenciál i zdravé ambice k dalšímu výkonnostnímu růstu. Navíc oba jmenovaní výborně zapadli do party celého našeho týmu. Bohužel Víťu Včelíka přibrzdilo v utkání proti Líšni "B" zranění kotníku a úvod mistrovské sezóny nestihne. Jeho návrat do procesu a týmového tréninku je otázkou několika dní. Matyáši, Víťo, ať se vám v Kunštátě líbí a našem dresu daří!

Matyáš Lick

Věk 18 let