FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Čtrnáctizápasová série A týmu bez prohry je u konce. B mužstvo vyhrálo ve Skalici.

Čtrnáctizápasová série A týmu bez prohry je u konce. B mužstvo vyhrálo ve Skalici.

Sobota 7.5.2022, 16:30 - 21. kolo

FC Soběšice - FK Kunštát 2:0 (1:0)

Branky: 3. Pelant, 92. Kozel

Sestava Kunštátu: Loukota (K) - Hanák (35. Boček V.), Bělehrádek, Zeman A., Gracias, Videman (65. Baňa), Novotný, Janíček, Macko, Zeman R., Sehnal (62. Zlatníček). 

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: "Zápas v Soběšicích pro nás nezačal dobře. Ve 3. minutě po rohovém kopu se odrazil míč k domácímu hráči, který z hranice vápna vystřelil a za přispění teče míč skončil v naší brance.

V první poločase jsme se vůbec nesrovnali s náročným terénem, místy bylo hřiště hodně podmáčené a měkké. Soběšice vedly, v rozehrávce hrály jednoduše. Na hoře měly dva šikovné a rychlé útočníky. Bohužel nás domácí předčili v nasazení, srdnatě podstupovali osobní souboje, dobírali odražené míče a z toho pak byli i nebezpeční.

Aby toho nebylo málo, ještě do poločasu jsme byli nuceni střídat kvůli zranění Dalibora Hanáka, který je naším klíčovým hráčem na středu hřiště do defenzivy. 

Druhý poločas od nás byl herně podstatně lepší. Drželi jsme míč, hodně hráli na polovině domácích. Ale šancí na vstřelení gólu jsme si vytvořili málo. V těch největších ani Víťa Boček ani Tom Novotný brankáře Soběšic nepřekonali. Při hře vabank jsme z poslední akce utkání dostali ještě druhý gól. 

Soupeř vyhrál zaslouženě. My jsme se nesrovnali s tím, že od začátku prohráváme. Nedokázali jsme na to zareagovat herně. Důsledkem bylo, že většina našich akcí skončila bez zakončení před šestnáctkou domácích. 

V Soběšicích skončila čtrnáctizápasová série bez prohry, která trvala od 3.9.2021. Náš tým během této série udělal obrovský kus práce, všichni kluci podávali na tuto soutěž nadstandardní výkony. V dalším domácím utkání bude naším cílem vrátit se k herním principům, které nás zdobily v průběhu jarní části soutěže." 

 

Sobota 7.5.2022, 16:00 - 21. kolo 

Sokol Skalice - FK Kunštát "B" 2:5 (1:4)

Branky: 43. Fojt L., 85. Ševčík P. - 12. Šmerda J., 16. Staněk (z pen.), 29. a 74. Horák O., 36. Boček Vlad.

Sestava Kunštátu: Trávníček - Dvořáček S., Nečas (K), Adámek, Bednář D., Zámek (79. Vichta), Boček Vlad., Horák O., Šmerda J. (70. Šváb Pavel), Chmelíček (74. Houdek), Staněk.  

Komentář: Kunštátský "B" tým předvedl ve Skalici velmi dobrý výkon. Naši hráči trpělivě od zadu kombinovali a vytvářeli si gólové situace. Už během prvního poločasu jsme domácím výsledkově odskočili. Po změně stran sice Skalice byla aktivnějším týmem, kunštátští si už ale vítězství pohlídali.

Náš "B" tým se na jaře prezentuje výbornými výkony. Samozřejmě těší i fakt, že v průběžné tabulce okresního přeboru se pohybujeme v nejvyšších patrech. 

Je potřeba poděkovat všem "starším" hráčům, kteří už nenastupují za Kunštát pravidelně. Při souběhu venkovních zápasů našich mužských kategorií ale vždy bez problémů pomůžou a přinesou do hry zkušenosti i fotbalovost. 

      

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 233004
Posledních 30 dnů: 1609 | Posledních 7 dnů: 281 | Poslední den: 18

© 2022 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne