Juniorka nevyužila herní převahu a v Rudici prohrála.

18. kolo OP, sobota 16.4.2022, 16:00

Sokol Rudice - FK Kunštát B 1:0 (0:0)

Branka: 74. Stupinský

Sestava Kunštátu: Trávníček - Stejskal (77. Horák V.), Horák Vls., Dvořáček S., Zlatníček (46. Horák O.), Novotný, Konečný (77. Boček Vld.), Zámek (62. Komárek), Gracias, Bednář D., Baňa (77. Boček V).

Hodnocení utkání trenéry Vítězslavem Bočkem a Vladanem Horákem: "Herně a kombinačně jsme v Rudici neodehráli vůbec špatné utkání. Hned ve 3. minutě jsme mohli jít do vedení. Dominik Baňa ale svůj samostatný únik neproměnil. O patnáct minut později měl dvě velmi dobré příležitosti Matěj Zlatníček, bohužel dobře chytajícího brankáře neprostřelil.

Ve druhém poločase už nebyla naše herní převaha tak výrazná, ale soupeři jsme toho dopředu moc nedovolili. Stejně tak zkušené mužstvo Rudice na své polovině dobře bránilo a zhušťovalo prostor okolo vlastní šestnáctky.

O výsledku utkání rozhodla v podstatě jediná střela Rudice na branku. V 74. minutě jsme udělali chybu v rozehrávce a domácí to po rychlé akci dohráli až do gólu. 1:0.

Náš mladý tým je potřeba pochválit za herní pojetí, kterým se v Rudici prezentoval. Především v prvním poločase tam byly pasáže, kdy jsme dokázali být dominantní na míči a souvisle kombinovat. Všichni hráči byli hodně aktivní a v dobrém pohybu. Naopak s čím nemůžeme být spokojeni je naše produktivita v útočné fázi. Jednoznačně musíme zapracovat na tom, abychom byli schopní herní převahu vyjádřit gólově a podobná utkání do budoucna zvládnout i výsledkově."