FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

B tým: na závěr podzimu vysoká výhra nad Drnovicemi

B tým: na závěr podzimu vysoká výhra nad Drnovicemi

Neděle 31.10., 14. kolo okresního přeboru

FK Kunštát B - TJ Sokol Drnovice 5:0 (4:0)

Branky: 9. a 11. Bezděk, 27. Novotný, 37. Adámek, 75. Boček Vítězslav

Sestava Kunštátu: Loukota (K) - Videman (61. Lesovský), Nečas, Staněk, Horák Vls., Konečný, Zlatníček (61. Boček), Novotný, Sedláček (61. Dvořáček S.), Bezděk (66. Komárek), Adámek (75. Blažek). 

Komentář: V závěrečném podzimním utkání okresního přeboru zaznamena juniorka Kunštátu výsoké vítězství nad Drnovicemi. 

Při absenci všech klubových brankářů zaskakoval golman ze soupisky A týmu Ivo Loukota. Jednoznačný výsledek utkání se zrodil už v úvodní pětačtyřicetiminutovce. Náš aktivní vstup do zápasu korunoval dvěma chladnokrevnými trefami v 9. a 11. minutě Víťa Bezděk. Po té parádní střelou z voleje po centru Tomáše Videmana zakončoval Tom Novotný. A do poločasu na čtyřgólový rozdíl zvyšoval lobem Tomáš Adámek. 

Naše pětičlenná záložní řada Konečný - Novotný - Zlatníček - Sedláček - Bezděk, v této soutěži s nevídaným věkovým průměrem 19,2 roku, předvedla v prvním poločase vynikající fotbalový a běžecky náročný výkon. Vše podpořeno velmi kompaktním a spolehlivým výkonem naší obranné řady, která v celém utkání výborně změnšovala hřiště a díky časoprostorovému tlaku na míč jsme toho soupeři příliš nedovolili. 

Druhý poločas jsme sice nenavázali na tempo a úroveň z úvodní půle a přenechali v některých pasážích iniciativu Drnovicím. Průběh i výsledek zápasu jsme ale kontrolovali a v 75. minutě pečetil konečný výsledek hlavou Víťa Boček. 

Kunštátský B tým zakončuje podzim na průběžném 3. místě se ziskem 29 bodů. Je potřeba poděkovat všem hráčům, kteří v průběhu podzimu za juniorku nastupovali. Mužstvo se v okresní soutěži vždy prezentovalo atraktivním, fotbalovým pojetím s jasnou herní tváří. Obraz hry vycházel z požadavků našeho A týmu a mladí hráči s perspektivou pro první mužstvo zde získávali cenné zkušenosti. Těm zkušenějším fotbalistům B týmu děkujeme, že se s nastaveným směrem naprosto ztotožnili a stali se jeho nezbytnou součástí. Předávali na hřišti zkušenosti a podporovali mladší spoluhráče. Díky všem, byla radost se na to dívat!  

 

 

      

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 239563
Posledních 30 dnů: 3097 | Posledních 7 dnů: 1051 | Poslední den: 66

© 2022 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne