Přípravky Kunštátu reprezentovaly ve Znojmě

V úterý 17.6. se ve Znojmě uskutečnilo krajské finále starších a mladších přípravek. Účast v závěrečném klání si zajistili mládežníci z 11 klubů - 1.SC Znojmo, IE Znojmo, Vyškov, Kunštát, Svratka Brno, Rajhrad, Vacenovice, Kyjov, ČAFC Židenice, Hustopeče, Ivančice. Mezi nejlepšími týmy z okresních přeborů si nejlépe vedla starší přípravka 1.SC Znojmo a mladší MFK Vyškov.

"Turnaj měl velmi dobrou sportovní úroveň, což také ocenili diváci bouřlivým potleskem. Při vyhlašování výsledků pogratulovali a popřáli hodně úspěchů předseda JmKFS Pavel Blaha, předseda KM JmKFS Pavel Crhan a předseda OFS Znojmo Zdeněk Leitner. Závěrečného slova se ujmul úspěšný ligový fotbalista Petr Švancara, který kluky nažhavil do dalších treninků a fotbalového života," okomentoval profesionální trenér mládeže JmKFS Stanislav Schwarz.

Starší přípravka
Finále: 1.SC Znojmo - ČAFC Židenice 4:2
o 3.místo: FC  Ivančice - Mogul Vacenovice 4:1

Pořadí

1. 1.SC Znojmo

2. ČAFC Židenice

3. FC Ivančice

4. Vacenovice

5. Kunštát/Olešnice

6. MFK Vyškov

7. IE Znojmo

8. Hustopeče

Naše výsledky: Kunštát/Olešnice - IE Znojmo 6:2, K/O - ČAFC 4:5, K/O - Vacenovice 0:2, o 5. místo K/O - Vyškov 1:0

Mladší přípravka
Finále: MFK Vyškov - 1.SC Znojmo 6:3
o 3.místo: FC Svratka Brno - IE Znojmo 10:3

Pořadí

1.   MFK Vyškov

2.  1.SC Znojmo

3.   FC Svratka

4.   IE Znojmo

5.   RAFK Rajhrad

6.   Kunštát

7.   Kyjov

8.   Hustopeče

Naše výsledky: Kunštát - IE Znojmo 2:5, Kunštát - Svratka Brno 2:6, Kunštát - Kyjov 4:0, o 5. místo Kunštát - Rajhrad 2:2 (0:1 na penalty).

Všem fotbalistům našeho klubu patří velké poděkování za předvedené výkony v celém soutěžním ročníku a reprezentaci na finálovém turnaji ve Znojmě.

Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18