A tým ve Zbraslavi dvakrát vedl a neproměnil penaltu. Nakonec prohrál.

FK Zbraslav - FK Kunštát 3:2 (1:2)

Branky: 6. a 46. Touška, 68. Sítař - 3. a 16. Štencl

Sestava Kunštátu: Loukota (K) - Zeman R., Nečas, Adámek, Janíček (59. Videman), Gracias (80. Dvořáček R.), Macko, Zeman A. (80. Bezděk), Štencl, Bělehrádek (59. Hanák).

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: "Celý týden jsme se důkladně připravovali na páteční utkání ve Zbraslavi. V prvním poločase jsme podali výborný výkon. Marek Štencl vstřelil dva góly po skvěle vyřešených průnikovkách Lojzi Zemana. Pro nás v celkovém vývoji zápasu škoda, že domácí v prvním poločase vstřelili gól z nenápadné akce, kdy jsme zaváhali v minisouboji u autové čáry a nezachytili následný přízemní centr. Po střele Tomáše Adámka jsme mohli odskočit na 1:3, chyběl větší důraz při dohrání odraženého míče. Naopak nás vychytanou šancí podžel Ivo v brance.

Druhý poločas začal pro nás nejhorším možným způsobem. Otevřeli jsme hodně prostor před naší obranou. Domácí rychlík Sítař to posunul na nabíhajícího spoluhráče, který vyrovnal na 2:2 a začínalo se od znovu. Chvíli nám trvalo, než jsme se opět zvedli. Ale měli jsme tam dobrou pasáž od 55. do 65. minuty. Vše vyústilo faulem v pokutovém území na Marka Štencla. Bohužel náš spolehlivý střelec pokutových kopů Lojza Zeman, tentokrák poslal míč na stranu brankáře a ten se pro domácí stal hrdinou utkání. O tři minuty později nám z nenápadného nákopu utekl střelec Sítař a Zbraslav otočila na 3:2.

Do konce zápasu jsme si vytvořili územní převahu. V největší možnosti na snížení si na přihrávku mezi stopery seběhnul Tomáš Videman. Tváří v tvář brankáři to Tomáš levou nohou neprostřelil.

Ve Zbraslavi to úrovní hry bylo nadstandardní utkání 1.A třídy. Domácí mají kompaktní a velmi silný tým. Těžko se pak vysvětluje, že jsme si po výkonu z prvního poločasu nezasloužili prohrát. Ani týmově ani individuálně jsme nebyli horší než náš soupeř, naopak tam byly úseky, kdy jsme Zbraslav předčili. Tentokrát se výsledkově zápas lámal neproměněnou penaltou. Aktuálně jsme v soutěži prohráli 3 po sobě jdoucí zápasy, což se Kunštátu naposledy stalo možná více, jak před 10 lety v 1.B třídě. Máme teď dvě kola na domácím hřišti a nutně potřebujeme naplno bodovat."

Počet návštěv: 270818
Posledních 30 dnů: 1081 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 19