FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

"B" tým postupuje do okresního přeboru

Kolo před koncem sezóny 2013/2104 se stal "B" tým vítězem 3.třídy, kdy těžké utkání v Ráječku skončilo remízou 3:3 a Letovice ztratily 2 body v Ostrově. Utkání v Ráječku nezačalo vůbec dobře a už v první minutě prohrával "B" tým 1:0. V zápětí odpověděl Jarda Šmerda, kdy po přesném centru do vápna od Karla Stehlíka prostřelil domácího brankáře. 1:1. Hra se nám moc nedařila a zbytečně jsme nechávali kombinovat domací tým, který do konce první půle přidal ještě jednu branku. 2:1. Začátek druhé půle už byl o něco lepší, ale pak přišla tvrdá rána v podání Pepy Banye. Po druhé žluté kartě musel předčasně do kabin. Ráječko následně navýšilo stav na 3:1 a vypadalo, že je částečně rozhodnuto. Kluci se ale nevzdali a začali bojovat i v 10. Na Ráječku bylo částečně vidět, že jim dochází síly. Karel Stehlík začal obrat, když po krásné střele za hranicí velkého vápna propálil domácího brankáře. 3:2. To nám dodalo ještě víc snahy a odvahy a na konečných 3:3 pečetil skóre kapitán Pavel Šváb. Do konce utkání jsme měli nespočet tutovek, které jsme bohužel nevyužili. Chtěl bych pozvat všechny příznivce kunštátské kopané na poslední 2 utkání mužů, kdy v sobotu přivítá "A" tým mužstvo Miroslavi, v neděli "B" tým mužstvo Ostrova.