FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

A tým v Zastávce u Brna vysoko prohrál.

A tým v Zastávce u Brna vysoko prohrál.

TJ Čechie Zastávka - FK Kunštát 6:2 (4:2)

Sestava Kunštátu: Dvořáček R. - Bezděk (63. Bělehrádek), Hanák, Zeman R., Štencl, Zeman A., Gracias, Sehnal (86. Horák O.), Janíček, Macko (73. Zlatníček).

Komentář k utkání: Souběh nečekaných událostí doprovázel sobotní mistrovské utkání našeho A týmu v Zastávce u Brna. Po cestě do Zastávky se musel hodinu před výkopem odpojit náš brankář Ivo Loukota, který rychle spěchal s přítelkyní Monikou do porodnice v Boskovicích. I touto cestou Ivovi gratulujeme k narození dcery Aničky. Před týdnem si přivodil v utkání s Letovicemi zlomeninu Filip Pečinka, naše brankářská dvojka. V tento moment a hodinu před začátkem utkání se náš realizační tým snažil ještě narychlo zajistit vypůjčení brankáře z jiného klubu, což se bohužel vzhledem k malým časovým možnostem nepodařilo zrealizovat. V Zastávce tentokrát z rodinných důvodů chyběl i hlavní trenér Vladan Horák.  

Do branky musel hráč z pole. Volba padla na Radka Dvořáčka, který se s celou situací popral statečně. Bohužel, jak následující průběh zápasu ukázal, v Ivovi Loukotovi mezi tyčemi máme velkou oporu a aktuální nezastupitelnost. Bohužel tato myšlenka se až moc dostala do hlav našich fotbalistů. Náš výkon byl bojácný a se spoustou chyb v obranné fázi. 

Rychle jsme v zápase prohrávali. A i když jsme dvakrát velmi dobře reagovali na nepříznivý výsledek snižujícími góly, bohužel konečný výsledek je pro nás velmi krutý. 

Ve druhém poločase za stavu 4:2 jsme měli asi dvacetiminutovou pasáž, kdy jsme domácí sevřeli na vlastní polovině. Místo snížení přišly naopak góly do naší sítě. A tým Kunštátu zaznamenal nejvyšší porážku od roku 2017 (přesně 27.8.2017 prohra 6:2 na hřišti Rajhradic). 

Nezbývá než se v nadcházejícím týdnu co nejlépe připravit na nedělní domácí zápas se Slatinou a navázat na předchozí domácí vystoupení s Dobšicemi. 

   

Diskuze

Disqus
T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 239563
Posledních 30 dnů: 3097 | Posledních 7 dnů: 1051 | Poslední den: 66

© 2022 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne