Juniorka doma těsně prohrála s Letovicemi

FK Kunštát B - AFK Letovice 3:4 (0:2)

Branky: Tomáš Novotný 64. a 70., Videman 92. - 28. Bačovský, 35. a 78. Niessner, 80. Žouželka

Sestava Kunštátu: Pečinka (82. Trávníček), Boček Vlad. (Tenora M.), Dvořáček S., Nečas, Komárek M., Bednář D., Konečný (73. Lesovský), Novotný, Videman, Bělehrádek (46. Zlatníček), Horák Vlad. (46. Boček Vit.).

Hodnocení utkání trenérem Vítězslavem Bočkem: " Úvodních dvacet minut jsme měli proti Letovicím velmi dobrých. Po zpětné přihrávce Vladana Horáka se k dorážce do prázdné jen o kousek nedostal Tomáš Videman. Několikrát to dobrou střelou z dálky zkoušel Tom Novotný a Tom Bělehrádek. Bohužel nás Letovice zchladily dvěma brankami z dlouhých nákopů po standardních situacích, na které se naše obrana vůbec nedokázala zkoncentrovat. Do konce poločasu jsme to dohráli v herním útlumu.

Druhý jsme oživili hru dvojím střídáním. Dostali jsme Letovice pod drtivý tlak, vytvořili si šance a nepříjemné závary v pokutovém území. Po dvou gólech Toma Novotného, který podal vynikající výkon, jsme zaslouženě vyrovnali na 2:2. V 70. minutě visel náš obrat z poločasových 0:2 na 3:2 ve vzduchu. Bohužel jsme se v následujících minutách dopustili individuálních chyb. Zbytečně, když jsme mohli hrát k soupeřově brance, volili složité malé domů. A hosté naši kostrbatou rozehrávku dvěma góly potrestali. Po jednom ze zákroků se zranil náš brankář Filip Pečinka, nutná návštěva nemocnice bohužel potvrdila nepříjemně naštípnutý prst na noze. Tímto přejeme Fildovi brzké uzdravení a návrat na fotbalový trávník.

Do konce zápasu jsme ještě stihli Tomášem Videmanem snížit. Ani tři vstřelené branky na body tentokrát nestačily.

Proti Letovicím jsme herně nepodali špatný výkon. Většinu času jsme drželi míč na polovině soupeře. Srazila nás ale naše vlastní nekoncentrovanost při standardních situacích a individuální chyby. Toho letovičtí dokonale využili. Pro nás velké ponaučení do dalších kol."

Počet návštěv: 270747
Posledních 30 dnů: 1201 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 14